Back To Top
Okan Çelik Artık Akçakocaspor’ da…

Okan Çelik Artık Akçakocaspor’ da…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.02.2020
Okan Çelik Artık Akçakocaspor’ da…
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’dan Akçakocaspor’a büyük destek!   1.Amatör Küme takımlarından Kozlu Belediyespor forması giyen ve Yeşil Beyazlı forma altında attığı gollerle bütün dikkatleri üzerine çeken 22 yaşındaki forvet oyuncusu Okan Çelik Artık Akçakocaspor’ da…

BAL ligine çıkma  mücadelesi veren  Akçakocaspor’a  golcü futbolcu alma  sözü veren Başkan Yanmaz, Kozlu Belediyespor forması giyen Okan Çelik'in, Akçakocaspor'a transfer olmasını sağlayarak verdiği sözü tutmuş oldu. Başkan Yanmaz, Akçakocaspor'un başarısı  için ne gerekiyosa yapılacak dedi.

Zonguldak 1.Amatör Lig ekiplerinden Kozlu Belediyespor’da forma giyen 22 yaşındaki forvet oyuncusu Okan Çelik Akçakocaspor’a transfer oldu. Transfer masraflarını Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz cebinden karşıladı.

Bu transferle, Süper Amatör Ligi lider bitirerek BAL ligine çıkma mücadelesi veren Akçakocaspor, gol yollarında genç bir silaha kavuştu.

Yapılan transferini  doğrulayan Akçakocaspor başkanı Hakan Solak, Okan Başkanımıza bu son dakika jesti için teşekkür ediyoruz. kadromuza önemli bir takviye yaptık, genç ve gelecek veaat eden golcü kardeşimizle BAL hedifine emin adımlarla ilerliyoruz " dedi.

Ereğli Demir Çelikspor altyapısında yetişen 22 yaşındaki genç oyuncu Okan Çelik, Alaplı Belediyespor, Ereğli Kepez Çaylıoğluspor, Karaatipler Akınspor ve Kozlu Belediyespor forması giydi. 

Genç golcünün lisan işlemlerinin tamamlandığı ve hafta sonu Akçakoca şehir stadında oynanacak Gölyakaspor maçıda oynaya bileceği duyuruldu.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.