Back To Top
Başından vurulmuş erkek cesedi bulundu!

Başından vurulmuş erkek cesedi bulundu!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.02.2020
Başından vurulmuş erkek cesedi bulundu!
- A +

Sakarya'da  yol kenarındaki ormanlık alanda bulunan kimliği belirlenemeyen erkek cesedinin başından vurulduğu tespit edildi. Cesedin üzerindeki kıyafetlerde az miktarda para ve altın bulundu

Sakarya iline bağlı Sapanca-Yanık Yolu üzerinde ormanlık alanda hareketsiz halde bir insan olduğunu görenler durumu polise bildirdi. Olay yerine giden sağlık ekipleri, bu kişinin öldüğünü tespit etti. Uzunkum Mahallesi mevkiinde bulunan ceset üzerinde inceleme yapan polis ekipleri, ölen kişinin 35-40 yaşlarında bir erkek olduğunu teşhis etti. Ceset üzerinde yapılan inceleme sonucu hazırlanan ön raporda, şahsın kurşunlanarak öldürüldüğü tespit edildi. 

cebinden para ve altın çıktı

Cesedi köpeğini eğiten bir avcı yol kenarından yürürken gördüğü belirtildi. Polis incelemede bulunurken, kimliği belirlenemeyen 35 ile 45 yaşları arasındaki erkek cesedinin üzerindeki kıyafetlerde az miktarda para ve altın bulunduğu bilgisi ulaştı. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemelerde, cesedin başına tek kurşun sıkıldığı tespit edildi.  Savcı ve polis incelemesinin ardından ölen kişinin cenazesi otopsi için morga kaldırıldı. 

İNFAZ MI?

Kimliği henüz tespit edilemeyen cesetle ilgili "İntihar mı yoksa infaz mı?" soruları akıllara geldi.  Erkek şahsın ne şekilde öldüğü yapılacak otopsi sonucuyla ortaya çıkacak. Sakarya Emniyeti Cinayet Büro Amirliği ekipleri ve Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni