Back To Top
Kongre Heyecanlı Geçecek

Kongre Heyecanlı Geçecek

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.02.2020
Kongre Heyecanlı Geçecek
- A +

 CHP'nin İl Başkan Adayı Haluk Demir, 23 Şubat'ta yapılacak kongre öncesinde İl Başkan adaylığını açıkladı. Demir'in adaylığını adaylığını duyurması ile birlikte partideki hareketlilik dikkatlerden kaçmadı. CHP’de önümüzdeki günlerde yeni adayların da boy göstermesi bekleniyor.

 CHP'de İl Başkanlığı kongresi heyecanı devam ediyor. İl Başkanı seçilmesine kesin gözüyle bakılan Haluk Demir, bugün parti binasında düzenlenen basın açıklamasında, İl Başkan adaylığını kamuoyuna duyurdu.

CHP Düzce İl binasında düzenlenen basın açıklamasına Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, Merkez İlçe Teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Sözlerine Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Gençler; Cumhuriyeti Biz Kurduk, O'nu yaşatacak ve Yükseltecek Olan Sizlersiniz" sözleri ile  başlayan Demir, İl Başkanı seçilmesi halinde CHP'nin Düzce'de ki teşkilatlarında etnik milliyetçiliği kaldıracaklarını ifade etti. Demir, "Ben Atatürk Milliyetçisi, Kemalist biriyim. Siyasette de Atatürk'ün ilke ve inkilaplarından asla ödün vermeden partimin de Düzce'de başarılı olması adına İl Başkan Adayı oldu. İl Başkanı olmam halinde Düzce teşkilatlarında ki etnik milliyetçiliği kaldıracağım. Benim davam sadece Düzce olacak" ifadelerini kullandı.

Demir'in açıklamaları, partililer tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Önümüzdeki günlerde CHP’de yeni adayların ortaya çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni