Back To Top
Mali Müşavirler Düzce'de Buluştu

Mali Müşavirler Düzce'de Buluştu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.02.2020
Mali Müşavirler Düzce'de Buluştu
- A +

 Kısa adı TÜRMOB olan, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’nin 46’ıncı toplantısı Düzce’de yapıldı. Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 25 Oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya ev sahipliği yaptı.

 Turan otelde yapılan toplantıya Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de katılarak kısa bir konuşma yaptı. Özlü, seminerin verimli geçmesini diledi ve şu görüşlere yer verdi: “Türkiye son yıllarda yaşanan ve özellikle ortadoğu’da kapsamlı bir hareketlenmeye neden olan vekalet savaşları ile büyük bir ekonomik imtihan veriyor. İçinde yaşadığımız bölge vekalet savaşlarının tam merkezi konumunda. Tarih, milletler mücadelesidir. Bugünün dünyasındaki mücadeleler ise farklı bir boyut kazanmıştır. Örneğin bu mücadelede ülkeler ilk darbeyi ekonomi sistemlerine alıyorlar”

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Cem Yıldırım da toplantı ile ilgili olarak şu bilgileri verdi “46’ıncı Karadeniz Oda Başkanları toplantısına ev sahipliği yapıyoruz. Bu kapsamda Karadeniz Bölgesi’nde 25 ilimizin oda başkanını ağırladık. Mesleki konularla ilgili istişarelerimizi yapıyoruz ve aynı zamanda şehrimizle ilgili bilgiler verip şehrimizin tanıtımıyla ilgili elimizden geleni yapıyoruz. Böylelikle her türlü etkinlikte Düzcemizin her yerde yer almasını sağlamaya çalışıyoruz.”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni