Back To Top

Tokat'ta Düzcespor Rüzgarı

Tokat'ta Düzcespor Rüzgarı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.02.2020
Tokat'ta Düzcespor Rüzgarı
- A +

 Düzcespor Tokatspor karşılaşması Tokat Gaziosmanpaşa Stadyumunda oynandı. Hava şartları nedeniyle yer yer karlı kaplı zeminde oynanan futbolda Düzcespor 3 puanı 6 golle sökerek aldı. Düzcespor 7 maçtır yenilmeyerek ligde yükselişini sürdürdü.

 TFF 3. Lig 1. grupta mücadele eden Düzcsepor  Tokatspor'a konuk oldu. Zorlu Tokat deplasmınına çıkan Kırmızı Lacivertli ekip futbol oynamaya elverişsiz zemine rağmen iyi bir performans gösterdi. Takımı Düzcespor BAşkanı Gökhan Kapoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Kırmızı şimşekler taraftar grubu yalnız bırakmadı. 

Tokat Gazi Osmanpaşa Stadyumunda oynanan karşılaşmayı Mardin Bölgesi hakemlerinden Yunus Dursun yönetti. Yardımcılıklarını ise Burak Sami Şad, Mehmet Sıraç Akpınar ve Bülent Berkay yaptı. Düzcespor rakibi Tokatspor karşısına Furkan, Ömer Faruk, Doğancan, Bulut, Metin, Nevzat, Kadir, Enver, Barış, Oğuzhan, Yusuf ilk 11'i ile çıktı. 
Karşılıklı ataklarla geçen maçta düzcespor 45 dakikada penaltı kazandı. panaltıyı Yusuf Akyel Kullandı ve Düzcespor'u öne geçiren golü attı. 
Karşılaşmanın ilk yarısı 0-1 düzcespor'un üstünlüğü ile tamamlandı.
İkinci yarıya Düzcespor hızlı başladı. Dakika 60'ta Nevzat, 62'de Barış, 73'te Yusuf Akyel, 75 ve 91. dakikada Ömer Faruk topu Tokatspor ağları ile buluşturdu. 
Maçta başka gol olmayınca karşılaşma 6-0 Düzcespor üstünlüğü ile tamamlandı. 
Ligin 8. sırasında bulunan Düzcespor söke söke aldığı 3 puanla 6. sıraya yükselerek puanını 34'e çıkardı. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.