Back To Top

Amatör Maçların Tamamı Ertelendi...

Amatör Maçların Tamamı Ertelendi...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.02.2020
Amatör Maçların Tamamı Ertelendi...
- A +

 Düzce amatör futbola kar engeli. Düzce amatör futbolda bu hafta sonu yapılması gereken bütün amatör karşılaşmalar kar yağışı nedeniyle bir hafta ötelendi.

Akçakocaspor – Gölyakaspor arasında Akçakoca şehir standında oynanacak karşılaşma dahil olmak üzere, Bu hafta sonu oynanması gereken tüm karşılaşmalar gelecek hafta oynanacak.

AKADEMİ LİĞİ 

Bölgesel akademi futbol liginde bugün oynanması gereken (08.02.2020 Cumartesi ) Düzcespor-Zonguldak Kömürspor U19 karşılaşmasının oynanıp oynanmayacağı  maç saatinde belli olacak.

Zonguldak Kömürspor kafilesi  Düzce’ye gelecek ve maçın oynanıp oynanmayacağına hakem Adem güneş karar verecek. Karşılaşma  oynanırsa saat 14.00’de  başlayacak.

Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü  personeli Nurettin Zafer stadında kar temizleme çalışmasına devam ediyor.

BÖLGESEL AMATÖR FUTBOL LİĞİ

Bölgesel amatör futbol ligi temsilcimiz Çilimli Belediyespor’un 09 Şubat 2020 Pazar günü Düzce Şıralık stadında saat 14.00’te Bartınspor ile oynayacağı müsabakanın akıbeti belli değil. Kar yağışının durumuna göre karşılaşma ile ilgili karar verilecek

DÜZCESPOR MAÇI

Spor toto 3. lig temslicimiz Düzcespor yarın (09.02.2020) oynanacak olan Tokatspor maçı için Tokat'a gitti. Tokat'ta bugün  kar yağışının şiddetli olmadığı belirtilirken karşılaşmanın oynanıp oynanmayacağı kar yağışına göre belli olacak. 

KIZILCABÖLÜK MAÇI ERTELENDİ

Spor toto 3. lig 1. grupta yarın oynanması gereken Kızılcaböbülkspor-52 Orduspor müsabakası ileri bir tarihe ertelendi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.