Back To Top
GÖREVİNDEN AYRILDI

GÖREVİNDEN AYRILDI

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.02.2020
GÖREVİNDEN AYRILDI
- A +

 AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert görevinden istifa etti. Bu kararını sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyu ile paylaşan Sert, “Partime ve davama hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Düzce AK Parti teşkilatından istifa geldi. AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, 2 yıldır sürdüğü AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanlık görevinden istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Kamuoyu ve Genç Kardeşlerim. 2 yılı aşkın süredir gururla sürdürdüğüm İl Gençlik Kolları Başkanlığından, Genel Merkezimizin aldığı tavsiye kararına istinaden feragat ediyorum. İl Genel Meclisi üyeliğim ile partime ve davama hizmet etmeye devam edeceğim.?Saygılarımla...”

Yorumlar

Yorumlar
Davama devam edeceğim ne demek. Partime hizmet etmeye devam edeceğim, dediği zaman yanlış anlarız sanıyor. Türkiye Cumhuriyeti Demokratik Laik Sosyal Hukuk Devleti ilkelerine bağlı Siyasi partiler bu ilkelere uygun hizmet edebilir, kendi kendine dava falan uydurmayın
yeni