Back To Top
Şifalısu'da Şadırvan- Mescit çalışmaları başladı

Şifalısu'da Şadırvan- Mescit çalışmaları başladı

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.01.2020
Şifalısu'da Şadırvan- Mescit çalışmaları başladı
- A +

D-655 Akçakoca – Düzce karayolu üzerinde bulunan ve işletme hakları Akçakoca Belediyesine ait olan  şifalısu’da yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Şifalısu bizim ön bahçemiz, ne gerekiyorsa yapılacak dedi.

ve geçtiğimiz yıllarda Akçakoca Belediyesine devredilen Şifalı Su mesire alanına,  hayırsever işadamı Burhan Özdemir  tarafından yaptırılan şadırvan-mescit çalışmaları başladı. Başkan Yanmaz, çalışmaların en kısa sürede içinde tamamlanacağını söyledi.

Düzce - Akçakoca arasında 17. kilometrede bulunan Şifalı Su ve Orman İçi Dinlenme Yerine, Akçakocalı hayırsever işadamı tarafından şadırvan-mescit yapımı çalışmaları başladı. Ağabeyi merhum İhsan Özdemir’in adını vereceği çift kubbeli şadırvan – mescidin,   Selçuklu - Osmanlı mimarisinden esinlenerek yaptıracağı öğrenildi.

Şifalısu’da başlatılan çalışmalarla ilgili kısa bir açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz; " Şifalısu’da en büyük şikayet vatandaşların abdest alıp namaz kılacakları bir yerin olmamasıydı. Burhan Özdemir kardeşimizin girişimiyle şimdi bu sorunu çözüyoruz.   Kimse merak etmesin, vatandaşlar Şifalısu’ya geldiklerinde sadece su ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak kahvaltı ve diğer ihtiyaçlarının tamamına cevap verecek bir konuma getireceğiz. Bahar ayları ile birlikte Şifalı Su yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak İnşallah “ ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
VATANDAŞ 29.01.2020 - 22:00:40
İnanın ki göreve geldiğinizden beri elle tutulacak bir iş yapmadınız.Birileri bağış yapacak diye böyle anlamsız işler yapmayın.Hani su zehirli değilmiydi neden kapatılmıştı.Şimdi ne olu da sular temiz akmaya başladı.Siz değilmisiniz mi 1 tirilyona tekne alıp şu kısa yaz döneminde turist gezdirip para kazanacak Akçakocayı tanıtacak Allah aşkına olumlu şeyler yapın
Sayın baskan 3 aydan beri kapattınız insanları neden kandırdınız mikroplu diye
Hakan 29.01.2020 - 16:30:21
Mikroplu bu su inanmak istemiyorum
DADALI 29.01.2020 - 16:28:22
Hani mikropluydu belediyeyi sikayet edecegiz
Bu su tahlillerde mikroplu çıkmamışmıydı bizde vatandaş olarak ilgili kurumlara şikayet edeceğiz
Şifalı su, şifalı değil. Şifalı olmadığı gibi temizde değil. Yapmayın etmeyin.
yeni