Back To Top
TATİL SONA ERDİ ŞİMDİ MAÇLAR BAŞLIYOR

TATİL SONA ERDİ ŞİMDİ MAÇLAR BAŞLIYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.01.2020
TATİL SONA ERDİ ŞİMDİ MAÇLAR BAŞLIYOR
- A +

 Türkiye Kadınlar Futbol Üçüncü liginde mücadele eden temsilcimiz Düzce Kadın Futbol takımı lige verilen arada çok çalışarak maçlarına hazırlandı. Çok büyük zorluklar ile sezona giren fakat Ali Baba Rahman Gürsoy’un sponsorluğunda yapılan transferler ile rahatlayan Kadın Futbol takımının hedefi iyi futbol ve iyi neticeler almak.

  İlimizi kadınlar 3. Futbol liginde temsil eden Düzce Bayan futbol takımının grubunda Hafta sonu karşılaşmalara ara verildiği için maçlar oynanmadı. Lige verilen bir haftalık aranın ardındanKadın Futbol Takımımız Ligin 11. Hafta maçını2 Şubat 2020 Pazar günü deplasmanda Bursa Ağaköyspor ile oynayacak ve ligin ilk devresi bu karşılaşma ile sona erecek. Sezonun ikinci devresine ara verilmeden devam edilecek. Karşılaşmalar 5 Mayıs tarihinde sona erecek. Düzce Kadın Futbol takımına sponsor olan Ali Baba Rahman Gürsoy “Bu sezon ligin başında bu takıma sahip çıkan olmadığı için bize böyle bir teklif geldi. Bizde  ilimizi temsil eden kızlarımıza  destek olmak istedik diyerek  takıma bir kaç transfer yaparak en azından kızlarımızın başarılı olmalarını sağladık. Asıl hedefimiz Gelecek sezonun takımını oluşturmak bunun için  ne gerekiyorsa yapılacaktır. Yönetim kurulumuzda bayanlar çoğunlukta çok iyi bir  yönetim kurulu oluşturduk . Uyum içinde çalışıyoruz,  Takımızı Antrenörlerimiz Ahmet Kara, Beyza Bilek ve Düzce Üniversitesi Spor bilimleri fakültesi’de okuyan Azerbeycanlı Ulvi Musayev çalıştırıyorlar bu takım gelecekte çok daha iyi olacak dedi.

 SEZONDAKİ RAKİPLERİMİZ

 Düzce bayan futbol takımı 2019-2020 futbol sezonunda Kadınlar 3. Lig 2. Grupta  mücadele ediyor. işte Kızlarımızın rakipleri. İstanbul Defnespor, , Sakarya Ozanlargücüspor, Pendik Çamlıspor, Bursa Çimenspor, Tuzla Sahilspor,İstanbul  Rüzgarli Bahçe İdmanyurduspor, İstanbul Sapanbağıİdmanyurduspor, Sakarya Anka Kadın  Futbol takımı, ve Bursa temsilcisi Soğanlı KanalboyuNilüferspor takımları ile ligde mücadele ediyor.

  TAKIMIN OYUNCU KADROSU

Türkiye Bayanlar Futbol 3. Liginde Mücadele eden Temsişlcimizin 2019 -2020 Sezonundaki sporcu kadrosu   şu sporculardan oluşuyor.Ayşe Özen, Berfin Cellat, Cemre Başak Özçelik, Derya Zobar, Dilara Pirdal, Ebrar Ekin, Ebru Türkel, Eda Sarı, EdanurAtasayar, Edanur Eker, Enise Genç, Fatma Çamçalı, Gamze  Öztürk, Goncagül Bozkurt, Gülçin Yeşilyaprak, Hayrunisa Yılmaz, Kübra Güney, Meral Toktaş, Neval Hale Canım, Sema Başoğlu, Sema Kuzey, Sena Avcı, Seranay Alagöz, Sevda Topçu, Sevgi Poyraz, Sıla Tezel, Şule Koçar, Sudenaz Kurt, Seval Mısır, Yeliz Ocak,BestenurKaya,Beyza Nur Ada, Burcu Yıldız,Sevgi Arslan, Melis Ersoy

LİG’DE ALINAN SONUÇLAR

Düzce Bayan futbol-KanalboyuNilüferspor: 0-14 Bursa Çimenspor-Düzce Bayan futbol: 1-0 Düzce Bayan Futbol –Sakarya Ozanlargücüspor:0-8 Sakarya Anka Bayan-Düzce Bayan Futbol:7-0 Düzce Bayan futbol-Rüzgarlı  Bahçe İdmanyurduspor:1-3 Tuzla Sahilspor-Düzce Bayan futbol:2-1 Düzce Bayan futbol-İstanbul Sapanbağıspor: 3-0 )Hükmen) İstanbul Defnespor- Düzce Bayan futbol:1-3 Düzce Bayan futbol-Pendik Çamlıkspor:0-4

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.