Numan Çabuk Dosyası Mahkemede  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Numan Çabuk Dosyası Mahkemede

Numan Çabuk Dosyası Mahkemede

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.01.2020
Numan Çabuk Dosyası Mahkemede
- A +

 Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk hakkında zimmetine para geçirme ve görevi kötüye kullanmak iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında Sağlık Bakanlığı müfettişleri incelemelerini tamamladı. Çabuk’un mahkemeye sevk edilmesine hakkında adli işlem başlatılmasına izin verildi.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nde 112 Acil Servis başhekim olduğu dönemde zimmetine para geçirme ve görevi kötüye kullanma iddiasıyla hakkında Sağlık Bakanlığı tarafından inceleme başlatılan ve müfettişlerin araştırma yaptığı Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk’un müfettiş incelemesi tamamlandı.

Yapılan araştırmalar sonucunda Sağlık Bakanlığı, Çabuk hakkında ki iddiaların ortaya çıkarılması ve iddialar doğru ise ceza alması için Valilik İl Disiplin Kurulu tarafından adli soruşturma izni verdi. Çabuk’un evrakları Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığına gönderildi.

 Alınan bilgiye göre, Çabuk hakkında adli soruşturma başlatacak ve iddialar doğru ise Numan Çabuk görevi kötüye kullanmak, zimmete para geçirme gibi suçlardan adalet önünde yargılanacak.

Yorumlar

Yorumlar
Atılan başlığa göre mahkemeye gerek yok siz zaten suçlu ilan etmişsiniz anlaşılan
Yargılamadan kullandığınız başlıkla adeta suçlu ilan etmişsiniz.
karadeniz 27.01.2020 - 10:42:31
Günün en güzel haberi