Back To Top
MTA işi yattı! Yaşlılar Başka İle Gönderiliyor...

MTA işi yattı! Yaşlılar Başka İle Gönderiliyor...

 - 8 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.01.2020
MTA işi yattı! Yaşlılar Başka İle Gönderiliyor...
- A +

 Akçakoca Huzurevinde kalan yaşlılar için geçici barınma sorununu çözmek için bir araya gelen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Kızılay heyeti arasında yapılan  görüşmeden olumlu  sonuç çıkmadı.

MTA kapısı kapanan Akçakoca Yaşlılar Huzur evinde kalan 63 yaşlı misafirin  Akçakoca’dan başka bir ile nakilleri kesinleşti.

Yıkımına karar verilen Akçakoca Yaşlılar Konukevinde kalan misafirlerin, Ankara Büyükşehir Belediyesine ait olan MTA’da geçici olarak misafir edilmemeleri iki heyet arasında müzakere edildi.

Kızılay kaynaklarından alınan son dakika bilgisine göre, Kızılay genel merkez  heyeti ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir araya geldi. Görüşme Mansur Yavaş’ın çalışma ofisinde gerçekleşti.

Yapılan görüşmelerde, MTA kampını Ankaralı yaşlılar ve çocuklar için kullanmaya devam edeceklerini söyleyen Mansur Yavaş’ın Kızılay’ın talebine olumsuz cevap verdiği öğrenildi.

MTA kapısı kapanan Akçakoca Yaşlılar Huzur evinde kalan misafirlerin Akçakoca’dan başka bir ile nakilleri kesinleşti.

Yorumlar

Yorumlar
ads 24.01.2020 - 09:51:03
ulan şurada fuzuli yorum yapan angil dingil kahve demirbaşları size gökçek gibi fişkiyeye oturtacak biri lazım, muhalefet etmek için fuzuli yorum yapmayın
Suçlu CHP+İP olmuş. Neden yapamamışlar. Ülkeyi 20 yıldır AKP yönetiyor. AKP liler başkalarını suçlama peşinde. Akçakoca için utanç verici, tarihine kara bir leke olarak geçecek. Bu insanların evlerini pararlarını alıp dışarı atıyorsunuz aleni hak ihlali, kul hakkı.
cavit 23.01.2020 - 01:09:57
Binayı yıkım kararı veren AKP ve onun destekçisi MHP, Ankara Büyük Şehir Belediye başkanı ne yapsın.! AKP talimat versin Akçakoca Öğretmen evi misafir etsin, İktidar masum suçu olmayan CHP günahkar İNSAF BE
İyi parti ilce başkanı Alkan Lokum çıksın basın açıklaması yapsın nasıl halletmişti bu işii...!!!
Ali 1/22/2020 -
İhale CHP başkanlarına kaldı iyi mi, bide beter olun yazmışlar ne garip meslek edindiler trollüğü
Hani ön görüşmede İyi partili arkadaşlar olumlu olacak demişlerdi şimdi ne oldu ne değişti yazık günah birdenbire bu dönüşün anlamı ne insanlarla dalga mı geçiliyor
akçakocalı 22.01.2020 - 16:48:48
hani mansur yavaş ı yere göğe sığdıramıyordunuz ne oldu !!! beter olun.
İstanbul ve Ankara belediye başkanlarını haberlerinizde öve öve bitiremiyordunuz ne oldu? Koca bir hiç.
yeni