Back To Top
Başkan Yanmaz baraj ve arıtma tesisini inceledi

Başkan Yanmaz baraj ve arıtma tesisini inceledi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.01.2020
 Başkan Yanmaz baraj ve arıtma tesisini inceledi
- A +

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Sarıyayla barajı ile Koçullu köyünde yeni açılan su arıtma tesisinde incelemelerde bulundu.

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz ,Yerleşik nüfusu yaklaşık 26 bin olan, yaz aylarında yerli ve yabancı turist akını ile 100 bin kişiyi ağırlayan Akçakoca'da yeni yapılan su arıtma tesisinde incelemelerde bulundu.

 Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, “ Akçakoca'nın 50 yıllık su ihtiyacını tedarik edecek olan ve günlük 26 bin metreküp kapasiteye sahip olan dünya standartlarında olan arıtma tesisimiz temiz su temin etmeye başladı.'' ifadelerine yer verdi.

Koçullu köyünde bulunan 22 Dönüm üzerine kurulu olan arıtma tesisi inşaatını yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, kendisine eşlik eden yetkili ve teknik personelden çalışmaların ilerleyişi hakkında detaylı bilgiler aldı.

Bugüne ve geleceğe kaliteli, sağlıklı bir yaşam olanağı sağlama hedefiyle çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, tesisin tamamlanması ile Akçakoca'nın 50 yıllık su probleminin ortadan kalktığını vurguladı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni