Back To Top
Kumar masasında yakalanan AK Parti milletvekili Hakkı Köylü'den çirkin saldırı

Kumar masasında yakalanan AK Parti milletvekili Hakkı Köylü'den çirkin saldırı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.01.2020
 Kumar masasında yakalanan AK Parti milletvekili Hakkı Köylü'den çirkin saldırı
- A +

Kastamonu Öğretmenevi'ni adeta kumarhaneye çevirdiği öğrenilen AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindeki bir grup bürokrat tarafından kumar masasında yakalanınca yeniakit.com.tr muhabirlerine saldırdılar.

 Yeniakit.com.tr muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir, Kastamonu'da Öğretmenevi'nde kumar oynarken görüntüledikleri AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, korumalar ve bir grup bürokrat tarafından saldırıya uğradı. 

Hakkı Köylü ve korumaları muhabiri odaya kilitleyip darp etti

Kumar oynama görüntülerini kaydeden muhabir Mehmet Özmen, bir odaya kilitlenerek 6-7 kişi tarafından darp edildi. Saldırganların arasında bizzat AK Partili Hakkı Köylü de vardı.

"Sen benim haberimi nasıl yaparsın lan!"

Ağır küfürler ve hakaretler eşliğinde bizzat Özmen'e yumruklarla vurarak saldıran Hakkı Köylü, "Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan" diyerek bağırdı.

Görüntüleri silmek için telefonu gasp ettiler

Saldıranlardan bir kısmı ise,  Taha Emre Özdemir'i kumar oynanan odadan dışarı çıkartarak görüntü aldığı telefonunu gasp etti. Saldırganların gasbettikleri cep telefonundan görüntüleri silmeye çalıştıkları öğrenilirken, cep telefonunun halen saldırganlarda olduğu bildirildi. 

Öğretmenevini özel kumarhaneye çevirmişler

Bir kamu kurumu olan Kastamonu Öğretmenevi'ndeki lokalin, saat 22:00'da kapanması gerekirken AK Parti milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraber kumar oynadıkları bürokratlar ve vekilin yakın arkadaşları için her cumartesi günü özel kumar odası haline getirildiği öğrenildi. 

Öte yandan Hakkı Köylü'nün  Kıbrıs'ta yüklü miktarda kumar borcuna saplandığı iddia edildi.

Kaynak: https://www.yeniakit.com.tr/haber/yeniakitcomtr-muhabirlerine-kumar-masasinda-yakalanan-ak-parti-milletvekili-hakki-koyluden-cirkin-saldiri-1016156.html?fbclid=IwAR1lXP3Y_Mw76a_cJVJDnS5Nuqs5-ZjzDaa1gGtXza_TruEg7asf809GpGU

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni