Back To Top

Caboğlu; gereken yapılacak!

Caboğlu; gereken yapılacak!

 - 8 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.01.2020
Caboğlu; gereken yapılacak!
- A +

 Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimi, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in durumunu değerlendirmek üzere acil olarak toplanıyor. Toplantıdan çıkacak karar hem Genel Merkeze gönderilecek hem de kamuoyu ile paylaşılacak.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in sosyal medya üzerinden Filenin Sultanları ile ilgili yaptığı paylaşımı değerlendirmek üzere İl Yönetimini acil olarak topluyor.   

Caboğlu partinin milli şuara bakış açısının net olduğunu kaydederek “Teşkilat olarak tahkikat için harekete geçildi. Bizim MHP olarak milli şuur ile ilgili tavrımız bellidir. Buna aykırı bir durum söz konusu olduğunda da gereken yapılır. Genel Merkezimiz zaten tasarrufun ortaya koymuştur. Bizde İl Yönetimi olarak acil bir toplantı tertip ettik. Konu ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacak” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
faik k. 16.01.2020 - 21:36:17
caboğlu, sen mi millilik dersi vereceksin başkana... işine caboğlu işine, akıllı ol... sen az gelirsin!!!
Mhp olmayan birini mhp den başkan yaparsan böyle rezil olursun düzcedeki mhp türk milliyet düşmanlarında böyle konuşur yorum yazar
ads 16.01.2020 - 09:09:26
sizin milli şuursuz olduğıunuzu zaaten biliyoıduk ta dinde de şuursuz olduğunuzu gördük
Milli şuur ???
Geçmişte neler söylendi şimdi ne yapılıyor siz ona bakın.
ABAZA 15.01.2020 - 14:53:34
gerekeni yapacakmış.hastir la !!! senden korkan senin gibi olsun. başkanı yedirmeyiz NOKTA
kaynaşlılı 15.01.2020 - 14:45:18
çabuk çabuk, geç kaldınız.piyangonun başında da milli ibaresi var. lakin milli yazıyor diye helal anlamına gelmez. partiden atsanız da başkanlıktan atamayacaksınız. başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. Allah sizi ıslah etsin.
düzceli 15.01.2020 - 14:40:27
yapmazsanız adam değilsiniz.başkanımızı doğru söyledi diye kimse görevinden alamaz.hadi şimdi yallah...