Back To Top
İhraç edildiği Ak Parti’ye Yeniden Geçecek mi?

İhraç edildiği Ak Parti’ye Yeniden Geçecek mi?

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.01.2020
İhraç edildiği Ak Parti’ye  Yeniden Geçecek mi?
- A +

 A Milli Kadın Voleybol Takımı ile ilgili yaptığı paylaşım ile biranda Ülke gündemine oturan Birol Şahin'in MHP'li belediye başkanları listesinden çıkarıldığı açıklanmıştı.

Kendisi ile ilgili alınan karardan dakikalar sonra Başkan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"nden AK Partili Belediye Başkanları ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafı görenler "Birol Şahin acaba eski partisine geri mi dönüyor" şeklinde yorumladı. Şahin Uzun süre AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştü.

 

MHP'li  Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, "Filenin Sultanları" ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle MHP belediye başkanları listesinden çıkarıldı. Açıklama MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'dan geldi. Durmaz konuyla ilgili Twitter'dan yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Milletçe haklı gururumuz olan Filenin Sultanları halkında, yapmış olduğu çirkin paylaşımı nedeniyle; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla , Kaynaşlı Bld Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür..Kamuoyuna saygıyla duyurulur..."

AK PARTİLİ BAŞKANLAR İLE BOY GÖSTERDİ

Başkan Şahin'in MHP'li Belediye Başkanları listesinden çıkarılmasının ardından yaptığı paylaşım Şahin acaba AK Parti'ye mi geçiyor şeklinde yorumlandı. Birol Şahin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan'ın da bulunduğu fotoğraf karesini paylaşarak "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan' ın teşrifleriyle düzenlenen "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi' ne katıldık" notunu düştü. Başkan Şahin bir kaç gün önce de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994 yılında Kaynaşlı Ziyaretinden fotoğraf paylaşarak; "Yıl 1994.. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN'İN Kaynaşlı ilçemizi ziyareti.. Şimdi, Partilerimiz ayrı olsa da, Davamız bir.. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin" notunu düşmüştü.

Başkan Şahin 2002 – 2011 yılları arasında AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanlığı görevini yürütmüş, dönem milletvekili Metin Kaşıkoğlu ile yaşadığı polemik nedeniyle AK Parti'den ihraç edilmişti.

Yorumlar

Yorumlar
anadolu 15.01.2020 - 13:02:10
BİROL ŞAHİN,sen adamın özüsün be... ardından 40 it havlamayan bozkurt değildir !!! seni seviyoruz başkan...... var git bağımsız başkan ol, farketmez...
yeni