Back To Top
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin MHP listesinden düşürüldü

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin MHP listesinden düşürüldü

 - 12 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.01.2020
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin MHP listesinden düşürüldü
- A +

 "Filenin Sultanları" ile ilgili paylaşımı tepki çeken Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in MHP belediye başkanları listesinden çıkarıldığı bildirildi.

MHP'li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, "Filenin Sultanları" ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle MHP belediye başkanları listesinden çıkarıldı.

Açıklama MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'dan geldi. Durmaz konuyla ilgili Twitter'dan yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Milletçe haklı gururumuz olan Filenin Sultanları halkında, yapmış olduğu çirkin paylaşımı nedeniyle; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla , Kaynaşlı Bld Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür.. Kamuoyuna saygıyla duyurulur..."

Yorumlar

Yorumlar
Yorumları okuyorum da bu zihniet nasıl bir zihniyet size ne herkes kendi ewindeki nin sağımı solunu düşünsün başkana ne sporculardan milli eğitim bakanı mı oldu oradan altarafı kıçı kırık bir mahalle de başkan bahçelisabet li bir karar vermiş oradaki MHP liler de bu şahsa brdaha oy wermez zihniyete bak yuh yorum
9 ışık doktrini 15.01.2020 - 21:52:19
keşke kıç takip edeceğine top takip etseydin maçta,emin ol gurur duyardın bu kızlarla...hepinize kapak olsun
CcC 15.01.2020 - 21:49:54
kapak olsun
Belediye Başkanı fikir hakkına sahip. Bu ülkede özgür düşünce özgürlüğü istiyorum. Yazık partisi ihraç ediyor..
Rüşvet mi yolsuzluk mu rantiyecilik mi namussuzluk mu ne yapmış bu başkan acaba? Vah ki ne vah! Ne günlere kaldık Allahım bizi affet. Diğer belediye başkanlarının yerinde olsa mhp den istifa ederdim.
Size 10 gömlek fazlaydı zaten. Başkanın kaybedeceği birşey yok. Mhp li diğer belediye başkanlarını da partilerinden istifa edip Birol Başkana desteğe davet ediyorum.
Birol başkan kendisine yakışanı yaptı, bizlerin duygularına tercüman oldu. Allahu Teala razı olsun.
ali kemal 15.01.2020 - 13:53:56
kapıyı gösterdiyse bacadan gireriz.
recep çakır 15.01.2020 - 13:16:44
millet sinesini açmış, mhp kapatmış, çok da önemli değil. yola devam başkanım........
ALPEREN 15.01.2020 - 11:25:53
Allah a giden kapı kapanmasın. mhp kapatsa ne olur.
ali kurt 15.01.2020 - 11:16:05
ne demişler, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. lakin, milletin sinesinden kovamazlar. ülkücülüğün ne olduğunu, kızılelmanın ne olduğunu bilemeyen garipler, başkanımızı yedirmeyiz.bunu da böyle bilin.
kızıl elma 15.01.2020 - 11:10:39
çok da tın !!! millet seçmiş...siz silseniz ne yazar. büyük başkan...sana helal olsun.fincancı katırlarını ürkütüp, ezber bozduğun için. surda bir gedik açtık, mukaddes mi mukaddes.... ey kahpe rüzgar, artık ne yandan esersen es...
yeni