Back To Top
Temizlik Personeline Her Sabah Sıcak Çorba...

Temizlik Personeline Her Sabah Sıcak Çorba...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.01.2020
Temizlik Personeline Her Sabah Sıcak Çorba...
- A +

BAŞKAN OKAN YANMAZ TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ. BİR SEÇİM VAADİNİ DAHA YERİNE GETİREN YANMAZ; " TEMİZLİK PERSONELİ SICAK ÇORBASINI İÇMEDEN MESAİYE BAŞLAMAYACAĞINI" SÖYLEDİ.

 Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, temizlik işleri personeli ile bir araya geldi. Çalışanlarıyla birlikte sabah çorbası içen Başkan Yanmaz, belediyenin işçileri ile bir aile olduğunu belirtti. Yanmaz, konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

 

“Sizler belediyenin gurur kaynağısınız. Zaman ve hava şartları ne olursa olsun her durumda çalışıyorsunuz. Bugün de seçimlerde söylediğim gibi (sabahları sıcak çorba içmeden benim personelim sokağa çıkmayacak)dedim… Onu da Allah’ın izni ile başardık. Yaptığınız çalışmalarda  sizinle ilgili toplumdan bize olumsuz bir dönüş olmaması ayrıca onur veriyor. Ayrıca beni de sabah kahvaltısına çağırdığınız için hem müdürümüze hem veteriner arkadaşımıza diğer görevli arkadaşlara ve sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
ali kemal 13.01.2020 - 20:47:18
YANMAZ A OY VERMEMİŞ OLSAM DA, BUNLAR GÜZEL İŞLER. TEBRİKLER... HER NEKADAR, FESTİVALDE MİLLETİN DEĞERLERİNE TERS DÜŞEN ALEYNA TİLKİ Yİ AKÇAKOCA YA GETİRMİŞ OLSAN DA, DOĞRU İŞLER YAPTIĞINDA DA TAKDİR ETMESİNİ BİLİRİZ...
yeni