Back To Top
Tuğrul Abanoz,aleyhine haber yapan gazetecinin evini basmıştı

Tuğrul Abanoz,aleyhine haber yapan gazetecinin evini basmıştı

 - 12 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.01.2020
Tuğrul Abanoz,aleyhine haber yapan gazetecinin evini basmıştı
- A +

103 delegenin oy kullandığı seçimlerde, 32 oyla CHP Akçakoca İlçe Başkanlığına seçilen Tuğrul Abanoız'un geçtiğimiz aylarda, kendi aelyhine haber yapan gazeteci Özhan Kızıltan'ın evini basarak tehdit ettiği ortaya çıktı.

 "Basın, milletin müşterek sesidir " diyen Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ilan ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  akşamı, aleyhine  çıkan bir haber nedeniyle gazeteci Özhan Kızıltan'ın evine basan Tuğrul Abanoz, 4 adayın katıldığı ve  103 delegenin oy kullandığı seçimlerde, 32 oyla, CHP ilçe başkanı oldu.

Demokrat Parti'den istifa ederek CHP ilçe başkanlığına seçilen Abanoz'un  güçlü bir belediye başkanlığı profili çizen Okan Yanmaz karşısında anamuhalefet görevinde nasıl bir yol izleyeceğii merak ediliyor.

Bizim Akçakoca Haber Sitesi’nde, ” CHP ADAYI DEMOKRAT PARTİLİ ÇIKTI” başlıklı habere sinirlenen CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, 29 ekim Cumhuriyet Bayramı akşamı, haber sitesinin sahibi  gazeteci Özhan Kızıltan’ın evini basmıştı.

Yaşlı anne ve babasının yanında, “ bu yaptığın haberin hesabını vereceksin “ diye Kızıltan’ı tehdit eden Abanoz , İYİ Parti Parti Akçakoca İlçe Başkanı olan avukatı Behçet AlkanLokum ile birlikte gittiği emniyette, , ' şaka yaptım, amacım tedit etmek değildi " diye çark etmişti.

 

Yorumlar

Yorumlar
ads 14.01.2020 - 08:49:05
ruhunu satmış gazete. yaptığın tek tarafsız haber cenaze ilanları, chp yi zerrecik sevmem bu arkadaşı da tanımam ama bu kadar da yanlı haber yapılmaz
Yaa akıllanmadınız mı hala. Bir adama ne kadar vurursanız o kadar büyütürsünüz. Bizim millet mağduru sever. O nedenle Tuğrul abimiz chp ye başkan oldi. Aynı Mansurla imamoğlinun başkan olması gibi. Hadi hayırlısı inşallah genel başkan da olur. En azında keMAL den kurtuluruz.
Bu habercilik değil. Özhan, CHP mühendisliğine soyundu başaramayınca çamur atıyor.
Melih Yazgan 13.01.2020 - 13:33:28
Yakışmadı Akçakoca Tv Maganda gazetemisiniz ki böyle başlık atıyorsunuz.
sahi bu haberi kim yapmış
Aslan Tuğrul abim. Sana lelal olsun. Osmaniyenin gulü
Adam şeçildiktrn sonra bu haberlyapmak ne kadar doğrudur doğru yoldan istifa etti diyorsunuz bu arkadaş geçtiğimiz dönemdeki cumhuriyet halk partisinden ikici sıra il genel meclis adayı değilmiydi?
OOOPS DEDİK 13.01.2020 - 10:03:25
O GAZETECİYİ TANIYORUZ... YORMAYIN KENDİNİZİ... SİZ OKAN YANMAZIN REKLAMLARINA DEVAM EDİN...
burhan 13.01.2020 - 09:04:47
yakışanı yapmışlar CHP bu yüzünü değişmediği sürece kaybetmeye mahküm bu yönetim çoook iş yaparrr çoluk çocuk.
Kendini gazeteci sanan arkadaşlar değerli arkadaşım Tuğrul beyi karalayan haberlerine devam ediyor. Çekemezlik, hasetlik, kıskançlık hiç iyi bir şey değildir. Hazımsızlık yapar. Sonra gazım var diyerek doktora başvuru yaparsınız. :) :) :)
KAMİL 13.01.2020 - 02:09:29
Haberde yazanlar doğruysa !!?? Demokrat parti!! , iyi parti!!, ne yapıyorsunuz? hayırdır ey CHP .liler !!!! eyyy delegeler !!! '' kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmaz '' madem bu kadar sağa meraklısınız niye o sol parti kimliğini taşıyorsunuz ?
yeni