Back To Top
Yakasına not bıraktı, ağzını bantladı ve kendini boşluğa saldı

Yakasına not bıraktı, ağzını bantladı ve kendini boşluğa saldı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.01.2020
Yakasına not bıraktı, ağzını bantladı ve kendini boşluğa saldı
- A +

Bunalıma giren  23 yaşındaki Yücel Çirkin ailesine ait evin çatısında kendisini astı. Oğlunu kendini astığı ipten kurtaran ve durumu 112’ye bildiren Baba D.A.Ç. ise sinir kiriz geçirdi.

Olay Karasu  İlçesi Limandere Mahallesi'nde meydana geldi. 23 yaşındaki Yücel Çirkin evlerinin 3 ncü katında bulunan inşaat halindeki çatı katında kendini astı. Görgü tanıklarının ifadesine göre Yücel.Çirkin yakasına bir not bırakarak yakınlarına son sözlerini o notla iletti. Gencin sesini kimse duymasın diye ağzınıda koli bantı ile bantladığı ve kendini evin çatısında bulunan bir tahta direğe astığı belirtildi. Olay yerine Karasu savcılığı ve kolluk kuvvetleri sevk edilirken, incelemenin ardından gencin cesetinin Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi.

Komşularının ifadelerine göre Yücel Çirkin yaklaşık 1 sene önce yoğun şekilde Psikolojik tedavi gördü ve zaman zaman evden kaçıyordu. en son ailesi Yücel Çirkin'i Antalya'da bulmuş ve geri getirmişti. Bu sabah saatlerinde de yine her zaman olduğu gibi üst kata sigara içmek için çıkan Yücel Ç.'nin aşağıya inmemesi üzerine durumdan şüphelenen babası oğlunu çatı katında asılı halde buldu. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni