Back To Top
“SPOR TESİSLERİMİZİ ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ”

“SPOR TESİSLERİMİZİ ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ”

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.01.2020
“SPOR TESİSLERİMİZİ ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ”
- A +

 Bakan Kasapoğlu Valilik ve Belediye ziyaretinin ardından Şıralık Spor Tesislerine gitti. Bakan, beraberindeki heyet ve protokol üyelerini Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu karşıladı. Buradaki karşılamada Düzcespor Yönetimi tarafından Bakan’a Düzcespor atkısı verildi.

 

Bakan Kasapoğlu karşılama sırasında yaptığı açıklamada, Düzce’deki spor yatırımlardan söz etti:

“Hep gündemimizde olan bir konuyu  bugün bir ölçüde sizlere müjdelemek için buradayız. Biliyorsunuz ki Düzce genç nüfus ve sportif potansiyeli itibari ile önemli illerimizden birisi. Özellikle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korunması ve geleceğe daha donanımlı yetiştirilmesinde Düzce’ de önemli bir noktaya geldik ama bu noktayı daha iyi yerlere getirmenin inancı içerisindeyiz.

Bugün yaptığımız çalışmalar ile hem Düzce merkezde hem ilçelerde yeni gençlik merkezleri ile yeni spor alanlarıyla sadece futbol ile de değil diğer branşlarla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bununla alakalı olarak sayın Bakanımızla seçim öncesinde görüştüğümüz gibi Şıralık alanının çok daha fonksiyonel bir hale gelmesi için bir çalışma ortaya koyduk. Ve bu noktada buranın daha yoğun kullanılması gerek tesislerin zenginleştirilmesi tribünlerin arttırılması merkezdeki stadın buraya taşınması aydınlatma çim gibi malzemeleri geliştireceğiz bunu müjdelemek istiyorum.

YILDIZLAR YETİŞECEK

Bakan Kasapoğlu, sportif tesislerin artırılması ile Düzce’den başarılı sporcuların çıkacağını da sözlerine ekledi:  “Düzce’nin sportif faaliyetlerinin güçlü bir şekilde varolmasıyla birlikte inşallah Düzce’den yeni yıldızlar çıkaracağız.  Kadınlara da müjdemiz var kadın odaklı sportif faaliyetlere yöneltme konusunda çalışmalarımız sürüyor. Bu konu ile alakalı milletvekili Ayşe Keşir hanımefendinin çalışmalarını görüyoruz Sayın başkanımızın düzce merkezdeki hem bir dönüşüm ve spor alanındaki dizayn çalışmalarını bakanlık olarak sonuna kadar destekleyeceğiz. Bugün Düzce için geldik Düzce’nin yarınları için geldik ve inanıyorum ki hem bugünkü çalışmalarımız hem de yapacak olduğumuz çalışmalarımız Düzce’yi spor alanında daha iyi yerlere getirecek. Ben Başkanımıza, vekillerimize valimize bu konuda göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.