Back To Top

İkinci Yarıya Dualar ile Giriliyor

İkinci Yarıya Dualar ile Giriliyor

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.01.2020
İkinci Yarıya Dualar ile Giriliyor
- A +

 Düzcespor futbolcuları ligin ikinci yarısında sakatlık geçirmeden bir sezon geçirmesi için Antalya’da kamp yaptığı otelde kurban kesilerek dualar edildi.

 Düzcespor’un yeni yönetim kurulu, ikinci yarıda takıma yapmış oldukları takviyelerle bambaşka bir takım ortaya çıkardı. Yapılan transferler ile takım içi uyumun oldukça geliştiği bir ortamda, ligin ikinci yarısının ilk müsabakası olan Kızılcabölükspor maçı öncesinde  gerçekleşen antrenmanda kurban kesilerek ikinci yarının en iyi ve en hayırlı şekilde geçmesi adına dualar edildi.

Antremana başlamadan önce bir mesaj yayımlayan Teknik Direktör Adem Neboğlu ise ; “İkici yarıda kazasız belasız, başarılı ve güzel bir sezon geçirmemizi Allah nasip eder inşallah. Başkanımız, taraftarlarımız ve futbolcularımız ile hep birlikte çalışarak başarılı olacağız. Bir ekip çalışmasıyla birlikte bu güzel şehrimizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapıp Düzcespor’u hak ettiği yere taşıyacağız. Takıma katılan oyuncularımızın uyum sorunu kalmamıştır. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızın mevyesini sezon sonunda almak istiyoruz. Bunun için taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyoruz. Kızılcabölükspor maçını galibiyetle geçerek evimizde taraftarlarımızla mutlu bir şekilde buluşmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.