Back To Top
Akçakoca Belediyesi, gezi teknesi almaya karar verdi.

Akçakoca Belediyesi, gezi teknesi almaya karar verdi.

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.01.2020
Akçakoca Belediyesi,  gezi teknesi  almaya karar verdi.
- A +

Akçakoca Belediye Meclisi, 2020 YILININ İLK BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINI YAPTI. MECLİS, GEZİ TEKNESİ ALINMASINA KARAR VERDİ.

Akçakoca Belediyesi, ilçeye gelen devlet adamlarının,  misafirlerin ve yöre halkının doğal ve tarihi güzelliklerden daha iyi faydalanmaları için gezi teknesi almaya karar verdi.

Akçakoca Belediye Meclisi’nin Ocak ayı oturumu tamamlandı. Meclis oturumunda ilkbahar ve yaz aylarında denizde gezi düzenlemek amacıyla gezi teknesi alınmasına karar verildi.

Akçakoca’yı turizmde öncelikli yerler arasında olmasını istediklerini söyleyen Başkan Yanmaz, 25 metre boyun olacak teknenin yaklaşık maliyetinin 800 bin lira ile 1 000.000 milyon lira arasında olacağını söyledi.

Tekne alınması kararına CHP; AK Parti ve İYİ Partili üyeler aleyhte oy verdi.

Karar MHP meclis üyelerinin oyu ile geçti.

Yorumlar

Yorumlar
Tarafsız olun ve yorumları yayınlayın.Vatandaş iyi mi oldu diyecek yoksa ne gerek mi var diyecek bilelim .
Akçakoca belediyesi ne yazık ki şu ana yaptıkları olumsuz icraatları ile vatandaşın gönlünde umudunu yitirmiştir.Param yok diye suya zam yapacan alınan bu anlamsız ve gereksiz kararlarla milletin parasını harcayacan .Diyecek birşey yok zamanı gelince konuşulur
VATANDAŞ 9.01.2020 - 00:22:15
Sayın Başkan Akçakocamızın önceliklerini daha anlayamamış.Sen Başkan olacan ağlayacan ağlayacan para yok diye suya YÜZDE ELLİ zam yapacan senin makam aracın rehinken sonra gelecen Belediye olarak hiç ama hiç üstüne vacip olmayan gezi teknesi almak için meclisten karar çıkartacan.Sayın Başkan sen burayı Antalya falan zannettin galiba hani sana bir hatırlatma yapalım oralarda 6 ay yaz var bu net olanı ilavesi ile 8 ay yapar ve oralarda irili ufaklı koylar var ve buralarda böyle bizde olduğu gibi dalga boyu 5 yada 6 metre olmaz hele hele limanları var ki sert havalardan hiç etkilenmez.Size bu aklı kim veriyor ki bilinmez herhalde adamın elinde teknesi kaldı onu elinden çıkarmak istiyor.Hadi varsayalım yaz sezonu 3 ay yaz olsun bunun kaç ayı sakin geçer en yakın limanın kaç mil kaç mil hava bozduğunda nereye sığınacan hergün kaç yolcu taşıyacan kaptanın maaşı ne olacak bu teknenin bakım masraflarından haberin var mı bu arabaya benzemez denizde kaldın mı dur ben ineyim de yürüyerek yada yüzerek gideyim diyemezsin.Liman limana benzemez bu tekneyi nerede zaptedecen kışın Akçakoca da limanda bırakamazsın başka yere en yakın Ereğli var götürsen başı boş bırakamazsın onun başına 3 vardiya zabıta mı dikecen ya bunun masrafları ya başkan sen bu işi bırak boş hayallere kapılma ve milletin parasını har vurup harman savurma turizmcilik belediye işi değil şu ana kadar da hiçbir belediyenin bu işi yaptığını duymadık özellikle tatil yerlerinde siz önce esnafı eğitin kurslar açın şehri temiz tutun yeşil alanları çoğaltın ağaç ekin betonlaşmayı durdurun şehrin görüntüsünü bozacak oluşumlara izin vermeyin örnek mi binaların kaçak yapılan teraslarına bakın ne kadar kötü şehirde ne düzen var ne tertip kaldırımlar işgal edilmiş kafelere peşkeş çekilmiş bunları düzeltin istikrarlı olun kararlı olun aldığınız kararların arkasında durun hani ne oldu pazar yolundaki A101 in kaldırım işgali aynen devam mühürlerim dediniz gücünüz yetmedi mi umarım bu kararınızı yeniden gözden geçirisiniz.
Bi eksiğimiz oydu tebriklerrrr,bravoooo, bu kafayla nereye kadar, sakın borç var diye Bir daha ağlamayın...... Allah akıl fikir versin...yazıkkkk.
Bu belediye neyapmaya calisiyor anlamis deilim.gezi teknesini bagliyacak korunakli limanin yok o nu kullanacak kaptan ehliyetli adamin yok yaz mevsiminde en fazla 20 gün sakin ruzgarsiz denizin var.bukadar masraf edecegine gelince bi misafir balikcilarin teknesini kiralarsin hem onlar kazanir hem paran ilk firtinada batmaz.
Yakışır limanımıza akdenizde egede her limanda yüzlerce var bizde bir tane bari olsun
yeni