Back To Top
Sağanak yağış Melenağzı köyünde etkili oluyor

Sağanak yağış Melenağzı köyünde etkili oluyor

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.12.2019
Sağanak yağış Melenağzı köyünde etkili oluyor
- A +

 Akçakoca’ya bağlı Melenağzı köyünde kimi işyerlerini su bastı.  Dün gece saatlerinde başlayan ve etkili olan sağanak, Melenağzı köyünde günlük yaşamı olumsuz etkiledi.

Melen çayında su seviyesinin yükselmesinin yanı sıra Melen ovasının göle dönmesi neticesinde, Akçakoca – Kocaali- Karasu yolunun Melenağzı köprüsü ile köy camisinin bulunduğu alan su içinde kaldı.

Aşırı yağmurlar nedeniyle menfezlerin şiştiğini söyleyen köy sakinleri,  sağanak sebebiyle bazı işyeri ile  tarım ve hayvancılık alanlarını su bastığını söylediler.

Menfezler tıkalı olduğunu söyleyen vatandaşlar, işyerlerinin tamamını su basınca mı gelecekler siteminde bulundular.

Köy muhtarının ilgisizliğinde şikâyet eden vatandaşlar, Akçakoca Kaymakamlığının duruma müdahale etmesini dile getirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
Size bu yazıyı yazdıran kişiyi biz çok iyi biliyoruz seçimden yarası olan hala hazmedemeyen kişilerin size bu yazıyı yazdırdığını bu gazete sahibiyle nasıl münasebeti olduğunu billmeyecek kadar cahil değiliz... Siz burda köy muhtarını kötülemeye devam edin Muhtarımız canla başla azalarıyla çalışarak o suyu yok ettiğini biz biliyoruz. (eski muhtarlara duyrullur bu kumaş pantolonla oturmaya benzemez) Bir de sözümüz AKÇAKOCA BELEDİYEİSİNE burda senelerce AK PARTİYE oy çıktığı halde SAYIN FİKRET ALBAYRAK bile hafta da 2 kez çöp arabası yollar iiken Okan başkan mesafe uzak diyerek muhtarlııktan çöp toplama parası istiyor Düzce İl Özel idaresi çöplerimizi almaya geliyor Köyler. Belediye ye oy atsaydı eğer Okan başkan muhtarlıktan para istermiydi yoksa yine Melenağzında Kankalarıınımı dinlerdi...
yeni