Back To Top
Yerli Otomobil Tanıtımında Akçakoca Damgası

Yerli Otomobil Tanıtımında Akçakoca Damgası

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.12.2019
Yerli Otomobil Tanıtımında  Akçakoca Damgası
- A +

 Yerli otomobil tanıtım toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tanıtıldı. Tanıtım saat 14.30’da Gebze'deki Bilişim Vadisi'nde yapıldı.

Yerli ve milli otomobilin tanıtım lansmanı bugün yapıldı. İlk görücüye çıkan araçların sahne şov ünitelerinin  Ömer Çatak’ın sahibi olduğu YILPLAT ve ONUR makina tarafından yapıldı.

Türkiye’nin yerli otomobillerinin  tanıtım sovunda kendi firmalarının  yer almasından büyük gurur  duyduğunu söyleyen Ömer Çatak , Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Mustafa Varank’tan da büyük övgü aldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ömer Çatak; “ Yerli ve milli otomobilin tanıtım lansmanına katıldık. Araçların sahne şov üniteleri YILPLAT ve ONUR makina tarafından yapılmıştır.  TOGG (Türkiye’nin otomobil girişim gurubu) toplantısında Sanayi bakanımızla ayaküstü sohbet imkanı bulduk. Yaptığımız işle ilgili övgülerinden dolayı kendilerine teşekkür ettik.

İşte 2021 de seri üretimi yapılacak yerli otomobillerimiz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Yerli araçlarımızın sahne şovunuda bizler gerçekleştirdik. O nedenle de gururluyuz. Vatana Millete Hayırlı Olsun “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Kenan Aydın 28.12.2019 - 12:41:00
Tebrikler.
Tebrikler.