Back To Top
YANMAZ, ÇALIŞMALARIN BAŞINDAN AYRILMADI

YANMAZ, ÇALIŞMALARIN BAŞINDAN AYRILMADI

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.12.2019
 YANMAZ, ÇALIŞMALARIN BAŞINDAN AYRILMADI
- A +

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, hafta başından beri  etkili olan sağanak yağışından etkilenen bölgelerde, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

Akçakoca ve çevresinde etkili olan sağanak yağışlar şehrin bazı bölgelerinde  su taşkınlarına neden oldu.  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, aşırı yağmurların altyapıyı tahrip ettiği Çukurtarla bölgesinde,   olası su taşkınlarının önüne geçmek için sabaha kadar mesai yapan ekiplerin başında durarak yapılan çalışmaları yerinde takip etti.

Başkan Okan Yanmaz; “ vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gece nöbetçi ekiplerimizle birlikte biz de çalışmaları yakından takip ettik. Sabaha kadar devam eden sağanak yağışın altında arkadaşlarımız büyük bir özveri ile çalışarak sorunu çözdüler. Kendilerine teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Tarafsız olun tarafsız yorumları yayınlayın.Kimsenin adamı değil halkın adamı olun
CALISKANDIR BENIM OGLUM.
okuyucu 27.12.2019 - 19:51:55
İmamoğlu rehberimiz iyi poz veriyo.festival ne zaman
VATANDAŞ 27.12.2019 - 18:13:34
Sayın YANMAZ ne oldu hani arıtma faaliyete geçecekti.Millete halen bulanık su akıtıyorsunuz.Yazıktır günahtır asli işlerini yap bırak bu gösteriş işlerini vatandaş musluktan temiz su akmasını bekliyor.Birde gelir gelmez ALLAHTAN KORKMADAN YÜZDE ELLİ SUYA ZAM yaptınız.Başkanlık öyle kolay değil eğlence alanı hiç değil.Parası olan var olmayan var .İnsanların aklıyla dalga geçmeyin
yeni