Back To Top
25 yıl ekmeğini yediği Akçakoca belediyesini icraya verdi...

25 yıl ekmeğini yediği Akçakoca belediyesini icraya verdi...

 - 27 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.12.2019
25 yıl ekmeğini yediği Akçakoca belediyesini icraya verdi...
- A +

 Akçakoca halkını dünyaya rezil eden adamın,  31 mart seçimlerinden önce oy kullanmak için ikametgahını Akçakoca’ya aldırdığı ortaya çıktı.

Akçakoca Belediyesine reklam, baskı ve matbaa ile  promosyon işleri  yapan Ankara merkezli  Çınaray isimli firmanın,  Cüneyt Yemenici’nin başkanlığını yaptığı 2014-2019 döneminde,   1 milyon TL civarında belediyeye fatura kestiği ortaya çıktı.

Sadece geçtiğimiz Şubat ayında Akçakoca Belediyesine 200 bin TL promosyon fatura kesen firmanın, ekmeğini yediği Akçakoca Belediyesinin makam aracını 5 avukatı ile gelerek haciz ettirmesi, belediye başkan yardımcısı Hakan Öztaş’ın  haklı tepkisine neden oldu.

Tepkisini sosyal medyadan dile getiren Akçakoca Belediye Başkan yardımcısı Hakan Öztaş,  Çınaray isimli firmanın sahibi olan Tuncay Kençekol’a seslendi…  “ 25 senedir  Akçakoca belediyesiyle ticaret yapan bir esnaf , son 5 senelik  dönemde 1milyon tl ye yakın bu belediyenin ekmeğini yemiş . Akçakoca’ya ikametgâhını taşımış,  oyunu burada kullanmış,  bu memleketten ev almış Ankaralı  bir firma, sen gel 150 bin tl için 5 avukat tutup her şeye bloke koy. Neyin savaşını veriyorsun! “ diye sordu.

 

BELGELERİ AÇIKLAYACAKLAR

Öte yandan, Akçakoca belediyesi yetkilieri,  Tuncay Kençekol'un sahibi olduğu Generay firmasının, son 5 yıl içinde Akçakoca Belediyesine kestiği faturalın teke teker çıkarılarak kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.

Yorumlar

Yorumlar
ramazan 21.12.2019 - 20:34:12
yanmaz ve öztaş erken ağlamaya başladı. yakında akçakoca halkı da başlar ağlamaya, biz ne yaptık diye. fakat durun, gözyaşlarınızı bitirmeyin, film yeni başladı. mendillerinizi hazırlayın, filmin sonunda lazım olacak. anladınız siz onu !!!sizi gidi sizi !!!
pasaj gençliğine 21.12.2019 - 20:18:06
madem hakan öztaş ın makam arabasına ihtiyacı yok, madem bu kadar hizmet sevdalısı, o zaman hacizi kaldırsın yada belediyeye yeni araç alsın cebinden de biz de alkışlayalım.huuuuu, anladınızmı pasajın çakma defolu maçoları !!! ula sizden torbacı da olmaz ya!!!
t.çakmak 21.12.2019 - 19:58:24
hakan öztaş tan yanmaz dan medet bekleyen Akçakoca halkı. Ben sizin aklınıza şaşayım. Biz ne yaptık diyeceksiniz, lakin iş işten geçti. daha önce de söyledim.çiloğlu nu deviren, cüneyt i deviren bu nankörler Akçakoca yı değil, kendi menfaatlerini düşündüler. daha durun bakalım.daha çoook çekecek çileniz var. Bakalım sizi yanmaz ve hakan öztaş avanesi kurtarabilecekmi.
Bunlar dah iyi günler bence belediye için cuneyt baskan biryerlerden para buluyordu arkasinda hukumet vardi.okan yanmazin ekibinde cok degerli insanlarda var ama sadece.oy icin ekibine aldigi akcakocaya birsey katamayacaklarda var
angaralı 21.12.2019 - 13:33:43
helal olsun adama.alacağı için mücadele veriyor. akçakocalıların boş muhabbetlerini geçin. yalandan külhanbeylik yapıyorlar. adamsan borcunu ödersin. ve ödeyeceksin de.
KAPTAN a cevap 21.12.2019 - 13:25:16
KAPTAN diye yazan.şimdilik rica diye yazmışsın.ricanı da al bas git. ağzımı bozdurma hadi yallah.
ula pasaj genclik misin ne karın agrısısınız.sizin çözeceginiz yaranın da sizin de.hastirin la...hastir...ayakçılar.hadi uzayın şimdi.
Aa 12/21/2019 -
Yersek beraber yeriz. Yoksa belgeleri açıklarız. Düzce’de yok muydu da taa Ankara’ya gittiniz bu işleri yaptırmak için?
Ulan ne karaktersiz insanlarsınız adamın zaten bir sürü mal varlığı var belediyenin aracınamı kalacak hakan öztaş abimize laf söyletmeyiz adınızı yazında yaranız ne biz çözeriz pasaj gençlik her zaman abisinin yanında adam olun
SAYIN ÖZTAŞ 21.12.2019 - 02:19:00
DEVLETTE DEVAMLILIK ESASTIR... YOLSUZLUK VARSA SAVCILIĞA VERİRSİN... YOKSA ÖDEME İÇİN PLAN YAPARSIN... ANLAŞIRSIN... ACİTASYONA GEREK YOK...
Yiye yiye bitiremediniz be kimler geldi kimler geçti sizede kalmaz elbet kendineze değil memelekete faydanız olsun artık
m.çakır 20.12.2019 - 22:04:56
ula siz cüneyt gibi bir başkanı harcadınız.başınıza gelen haciz size haktır.bir iki seneye belediyeye komple haciz gelirse şaşırmam. boşuna zırlayıp durmayın.zırt pırt festival yapacagına borcları öde. ödeyemeyecektin de ne diye aday oldun derler adama. traş yapmayın.orası şikayet makamı degil.yapamıyorsan çek git...
HEMŞİN 20.12.2019 - 21:57:30
HAKAN A ARABASINI GERİ VERİNNNNNNN
Cuhallı spor adı altında yorum yapan arkadaş. Özel bir sorunun varsa özelinde hallet kullandığın nick ile bizi zan altında bırakma hakkını kim veriyor sana. Biz kimsenin arkasından konuşacak insanlar degiliz. Şimdilik rica
adam alacağını istemiş ödememişler eh oda hukuken yapılması gerekeni yapmış ödeyin borcunuzu alın aracınızı sen olsan yapmaz beklerdin sanırım sayın başkan devletin koltuğuna oturunca oradan sallamak çok kolay tabi sizden alacağını alamadığı için yanında çalışana maaşını nasıl ödeyecek, sgk primini nasıl ödeyecek,kirasını nasıl ödeyecek, elektriği suyu nasıl ödeyecek, kestiği çeki nasıl ödeyecek hiç düşündünüz mü bunları yok ne gerek var esnaf belediye ye iş yapmış alacağını beklesin demek çok kolay bu ay ödemeleri durdurduk demek o koltukta otururken çok kolay hepini aynısınız bende esnaf olarak belediyelere iş yapmıyorum bu yüzden
İyi yapmış normal bir vatandaşa nasıl uygulama yapılıyorsaöyle yapılsın ... ne oldu arabasız mı kaldılar...
Rahmetli mehmed gündüz zamanını yaşıyor akçakoca Sadace çene çalma ıcraat falan yok ohh olsun size
Alacaklı 20.12.2019 - 15:38:24
Borcu olduğunu bile bile talip oldunuz neden şikayet ediyorsunuz. Borcunuz varken binmeyin mercedes e. Gel, gel seni gezdireyim bizim oralarda Benim arabam, Mercedes, Mercedes Boşver diskoyu barları, açalım camları Uh, Mercedes Mercedes
ÇUHALLILI 20.12.2019 - 15:03:27
Adamın alacağı varsa alacak tabi.Siz gidin borç yapanlara sorun.Tüm yapılanları dökün ki vatandaş bilsin.Madem paranız yok ne festivali kardeşim işinize bakın paran varsa yaparsın.Millet sizden hamsi festivali mi istedi.Herşeye söz verdim diye memleketi bitireceksiniz.
YILMAZ EYÜPOĞLU 20.12.2019 - 14:33:45
ADAM HAKKINI ARAMASI OLDUKCA NORMAL BUNDA Bİ TERSLİK YOK BELEDİYEDENİN KASASINDA 200 BİN TL YOKSA BU AYRI BİR DURUM HA BİDE BU BORÇ GERÇEKTEN CÜNEYT ZAMANINDAN GELİYORSA BU DAHA VAHİM BİR DURUM ONUN İÇİN KİMSE AH VAH DEMESİN E ZATEN OKAN BAŞKANDA İKTİDAR ORTAĞI BU DURUMDA ADAMIN BORCU ÖDENİR AMA AKÇAKOCANIN ÜLKE BASININA BU ŞEKİLDE DÜŞMESİ AYIP HA BU AYIP DA CÜNEYT YEMENİCİ VE OKAN YANMAZIN
Boş Ve Aciz İnsanların Yaptıgı Yorumları Üzülerek Okuyorum Böyle Bir Olaya Sevinen İnsanlar Toplulugu Bu Belediyeye Degil Akçakocaya Yapılan Hacizdir O Araba Ne Başkanın Nede Yardımcısının O Araba Akçakocanın Ekmegini Yedigi Yere Bu Haraketi Yapan Karaktersizdir.. Ankaradan Gelen e Kendi Esnafı Varken İş Paslayan Da Onunla Aynı Karaktere Sahiptir Kahpedir..
Ekmeğini yediği için belediye bu adama bu kadar borc yapması şart mıydı? Adam parasını alacak. Yok burda oy kullanmış falan hikayenin süsleme kısımlarıni geçin. Belediye borç yapmıyacak. Adam hizmet vermiş para kazanmak için. Tüm fındık bahçesi olanlar belediye'ye 100 kg fındık bağışında bulunsun borçlar kapansın.
Ne oldu hakan Öztaş arabaya binemedin mi
Gittiiiii gittii gitti gittiiiiiiiiiiiiiiiii :)
Gitti aracım 20.12.2019 - 12:33:44
Yazık olmuş Hakan Bey'e arabasız kalmış. Çok üzüldük çok ta yakışmıtı. Belediye Başkan yardımcısına bu aracı tahsis edeceğine satıp da borcu ödeseydi.
ey akcakoca halkı.yakında belediyeye toptan icra gelirse şaşırma.suçu da başkasında arama .suçlu sensin.kendin ettin kendin buldun. bakalım festival başkanı seni kurtarabilecek mi.. zor aylar daha henüz gelmedi.şimdiden ağlamaya başla bence.
h.cumur 20.12.2019 - 12:17:14
adam hakkını aramış...doğru olanı yapmış.helal olsun. boşa caz yapmayın. festivalden başka bi halt yapmayan belediyeye bu layık. şimdi dağılın.