Back To Top
Akçakoca Belediyesine Haciz, Makam Aracı Bağlandı

Akçakoca Belediyesine Haciz, Makam Aracı Bağlandı

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.12.2019
Akçakoca Belediyesine Haciz, Makam Aracı Bağlandı
- A +

Eski dönemlerden kalma 120 milyon lira borçla boğuşan Akçakoca Belediyesine icra şoku! Belediye başkanının makam aracı icra yoluyla bağlandı

Akçakoca eski Belediye başkanı Cüneyt Yemenici döneminde alınan makam arabasına haciz işlemi yapılarak bağlandığı öğrenildi.

Akçakoca Belediyesi  Başkanlık  makam aracı, Ankara merkezli bir firmanın, Cüneyt Yemenici döneminde kalma n182 bin liralık bir lacak yüzünden icradan bağlandı.

Makam aracı, Ankara  İcra Dairesi'nin verdiği karar doğrultusunda polis ekipleri tarafından bağlanarak yediemin deposuna kaldırıldı.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, haciz işlemi yapan Ankara merkezli firmanın,  Belediye eski başkanı Cüneyt Yemenici döneminde Pazar çantası başta olmak üzere belediyeye vatandaşlara dağıtılmak üzere promosyona malzemeleri yaptığı öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
SAYIN YANMAZ 20.12.2019 - 02:56:13
BAĞLANSIN SIKINTI YAPMA... ZATEN SEN SEÇİM ŞOVLARINDA KULLANMAYACAĞINI SÖYLEMİŞTİN... CÜNEYT ALDI - CÜNEYT'İN BIRAKTIĞI BORÇLARA GİTTİ SAY... AMA BELEDİYE'YE ŞU ANA KADAR ALINAN HİZMETLERİ DE BİR AÇIKLA GÖRELİM... SENİN FARKINI REİS...
ali kemal 19.12.2019 - 20:41:44
Kanun geregini yapar. bunlar daha iyi günler. Akçakocalı ne yaptıgını daha anlamadı. Anladıgında ise iş işten geçmiş olacak zaten. kendi düşen aglamaz demişler.
karadenizli 19.12.2019 - 16:48:38
Günün en güzel haberi