Back To Top
Çalınan otomobil parçalanmış halde bulundu

Çalınan otomobil parçalanmış halde bulundu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.12.2019
Çalınan otomobil parçalanmış halde bulundu
- A +

Hendek Rasimpaşa Camii otoparkından çalınan otomobil, Hendek ve Düzce Emniyeti’nin titiz çalışması sonucu Düzce’de bir tamirhanede parçalanmış halde bulundu.

Edinilen bilgilere göre, 29 Kasım günü Hendek Rasimpaşa Camii otoparkından çalınan otomobil ile ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Hendek ve Düzce İlinde yapılan çalışmalar neticesinde bahse konu oto hırsızlığı şüphelileri A.H. (43), S.Ç. (22), C.V. (39), M.B.B. (34), İ.E. (40) ve M.K. (22) isimli 6 şahıs gözaltına alındı.

2 kişi tutuklandı

Gözaltına alınan şahıslar 16 Aralık’ta hırsızlık şüphelisi olarak adliyeye çıkartılırken, şahıslardan S.Ç. ve M.K. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli cezaevine teslim edildi.

  Araç sahibinden teşekkür

29 Kasım’da çalınan aracının 14 Aralık'ta Sakarya, Düzce ve özellikle Hendek Emniyet Müdürlüğünün yoğun çalışma ve çabası ile bulunduğunu dile getiren araç sahibi Ö.G. "Aracımın çalınması sonrasında ilgilerini esirgemeyen, yoğun çaba sarf eden, bıkmadan yoğun çalışmaları ile çalınan aracımı bulan tüm emniyet ekiplerimize sonsuz minnet ve teşekkürlerimi sunarım" diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni