Back To Top

Hastaneye Gastroenteroloji Uzmanı Geldi

Hastaneye Gastroenteroloji Uzmanı Geldi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.12.2019
Hastaneye Gastroenteroloji Uzmanı Geldi
- A +

 Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın koordinesinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Uzman Doktor kadrosu her geçen gün güçleniyor. Uzmanının nadir bulunduğu Gastroenteroloji bölümü Uzmanı Dr. Abdullatif Şirin Düzce'de görev başladı.

 Düzce'deki Uzman doktor kadrosu her geçen gün güçleniyor. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın koordinesinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi uzman doktor kadrosuna bir yenisini ekledi. Bu kapsamda Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Abdullatif Şirin 09 Aralık 2019 tarihinden itibaren Atatürk Devlet Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Gastroenteroloji uzmanlığı nadir bulunan branşlardan biri olup, temel olarak sindirim sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgileniyor. Bölgemizde bu branşın hastanemizde hizmet vermeye başlaması tedavisi devam eden hastalar için büyük kolaylık sağlayacak olup; bu branşta il dışına yapılan sevklerde azalacak.

Gastroenteroloji Polikliniği’nde muayene olmak isteyen hastalar muayene randevularını MHRS sistemi üzerinden veya Alo 182’yi arayarak oluşturabilecek.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.