Back To Top

Siyaset bir virüstür, bir bulaştı mı insanın yakasını asla bırakmaz…

Siyaset bir virüstür, bir bulaştı mı insanın yakasını asla bırakmaz…

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.12.2019
 Siyaset bir virüstür, bir bulaştı mı insanın yakasını  asla bırakmaz…
- A +

Bir siyasetçi, önce ‘ben’ der; sonra ‘ben’ der; en sonunda yine ‘ben’ der! Kendini bir kurtarıcı gibi gören Hamdi Deniz'de olduğu gibi...

 'Siyaset bir virüstür, bir bulaştı mı o kişinin yakasını ölünceye kadar bırakmaz…' demişler... 5 Aralık 2017 tarihinde siyasete veda ederek kendini emekli eden Hamdi Deniz, 2 yıl sonra CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

 “BENDEN PAYDOS...”

Hamdi Deniz, 2 yıl önce  sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “ Bu kent ve bu kentte yaşayanlar için emek harcayanlar adına güzel bir anı. O gün yarınlar için taşıdığım umudun geldiğimiz bu noktada karşılığını bulamamanın gerçeğini yaşıyorum. Sorgulamalarım bende saklı kalsın. Vardığım sonucu paylaşmak istiyorum. Benden paydos...” aktif siyeset gömleğini üzerinden çıkarıp sandığa kaldırıştı. 

 Kongre sürecine giren CHP’de başkanlık yarışı devam ediyor. Turan Güler ile birlikte favori gösterilen Hamdi Deniz, bugün CHP Akçakoca İlçe Örgütü'nde yaptığı basın açıklamasıyla başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı.

HAMDİ DENİZ'İN 2 YIL ÖNCE SİYASETE VEDA ETTİĞİNİ AÇIKLAYAN YAZISI

http://www.akcakocatv.com/haber-detay.asp?id=18684&_Hamdi_Deniz%92den_buruk_veda%85

Yorumlar

Yorumlar
Hayırlı olsun diyecem ama bu abiler daha önce bu görevlerde bulundular bu hırs bu egoyu anlamakta güçlük çekiyoruz nasıl kurtarıcı oluyor bu isimler daha önce kollarından tutanmi vardı da bu görevlerdeyken başaramadılar yani yeni adaylar var onlar tercih edilebilir bunlar kendilerini atama yapıldıkları halde genel merkez tarafından daha sonra görevden aldıran isimler ne hale gelmiş akcakocada chp kurtaricilara bak durmadan gidip gelenler
SEÇMEN 11.12.2019 - 23:46:50
Bırakın artık yeni yüzler gelsin.Bu kadroyla CHP bir yere varamaz.Hiç ama hiç mi kadın aday yok.Partiyi göğüsleyecek partinin ufkunu açacak kan gelsin kan partiye.Siz hiç duydunuz mu mevcut ve geçmiş dönemdeki başkanların muhalefet yaptıklarını ağızlarından eleştiri duyduklarını sadece koltuk doldurdular.Bir seçmen olarak tavsiyemdir.Yoksa yine yerinizde saymaya hatta ve hatta daha da geriye gitmeye sebep olursunuz.