Back To Top
POLİSTEN BİR BAŞARILI OPERASYON DAHA

POLİSTEN BİR BAŞARILI OPERASYON DAHA

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.12.2019
POLİSTEN BİR BAŞARILI OPERASYON DAHA
- A +

 Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince, Düzce genelinde uyuşturucu suçlarına yönelik olarak yapılan çalışmalarda çok sayıda Ecstasy hap, ve metamfetamin maddesi ele geçirdi.

 Geçtiğimiz günlerde Düzce üzerinden uyuşturucu madde sevkiyatı yapan şüpheli 2 şahıs Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyon neticesinde TEM Otoyolu üzerinde yakalandı. Şahısların kullanımında bulunan araçta ve üzerlerinde yapılan aramalarda 10 gram Metamfetamin, bir miktar esrar maddesi ve hassas terazi ele geçirildi. Şüpheli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan adli işlem yapıldı.

POLİSİN DİKKATİ SAYESİNDE YAKALANDILAR

Bir diğer olay ise Burhaniye Mahallesinde meydana geldi. Durumundan şüphelenilerek durdurulan araç içerisinde şüpheli 2  şahıs yakalandı, şahısların üzerlerinde ve aracında yapılan aramalarda 95 adet Ecstasy hap ve 4,6 gram gelen Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Şüpheli 2  şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildiği Adli Makamlarca Tutuklanarak Cezaevine teslim edildi. Tutuklanan şahıslardan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen şüpheli bir şahıs hakkında ayrıca uyuşturucu madde bulundurmak kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni