Back To Top

Akçakoca İzmir Fuarında Tanıtılıyor…

Akçakoca İzmir Fuarında Tanıtılıyor…

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.12.2019
 Akçakoca İzmir Fuarında Tanıtılıyor…
- A +

13. Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarı görkemli bir törenle kapılarını açtı. Fuara Akçakoca başta olmak üzere Düzce ve ilçelerinde tanıtım için yer aldı.

Açılış töreni sonrası stantları tek tek gezen ev sahibi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Akçakoca standı ziyaretinde kendisine Okan Yanmaz tarafından gönderilen hediye verildi.

Fuarda Türkiye’nin turizm potansiyeline dikkat çekilirken, yapılacak çalışmalarla beraber 2023 yılında 75 milyar dolar gelir ve 65 milyon turistle beraber Türkiye’nin dünya turizm sıralamasında ilk beşe girmeyi hedeflendiğine vurgu yapıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuarda bu yıl 43 farklı ülkeden bin 284 firmanın katıldı.

Düzenlenen fuara Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın yanı sıra, Akçakoca Turizme ve Tanıtım Derneği başkanı Rıza Çakar ve STK temsilcileri katıldı.

Önceki dönemlerde İzmir Vali Yardımcılığı görevinde bulunan Düzce Valisi Zülkif  Dağlı, İzmir'e bu kez Düzce'yi tanıtmak için gitti. Vali Dağlı’ya Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü eşlik etti.

Rıza Çakar yaptığı açıklamada, “ İzmir fuarında Akçakoca satanımızı ziyaret eden İzmir Büyükşehir belediye başkanı sayın Tunç Soyer, Akçakoca Belediye başkanımız sayın Okan Yanmaz adına hediyemizi verdik teşekkürlerimizi ilettik “ dedi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü, fuarla ilgili olarak sosyal medya hesabından “Valiliğimiz ve BAKAP’ın da desteği ile Travel Turkey İzmir Fuarında Düzce’mizi tanıtıyoruz. Çevre illerin belediye başkanları ve turizm acentalarına standımıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum” ifadelerini paylaştı.

Yorumlar

Yorumlar
h.cumur 7.12.2019 - 11:25:27
tunc soyer de kim....adammıymış.pkk lı demirtaşa sahip çıkıp, kıbrıs ı verin diyen herif...bununla mı övünüyorsunuz. sözde milliyetçi başkan fındık göndermiş... memlekette at izi it izine karışmış.değer diye birşey kalmamış.