Back To Top

Liman içi otoparka yeni düzenleme

Liman içi otoparka yeni düzenleme

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.12.2019
 Liman içi otoparka yeni düzenleme
- A +

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi ile birlikte, balıkçı kamyonlarının limana giriş çıkışında sorun yaşamamaları için yeni bir düzenleme yaptı. Buna göre, Merkez camii yönü sadece balıkçı kamyonlarının giriş çıkışına tahsis edilirken, özel araçlar Cumhuriyet meydanında bulunan otopark girişine yönlendirildi.

Akçakoca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Akçakoca balıkçı barınağı içinde bulunan otoparkı kullanan vatandaşlar ile, balıkçı kamyonlarının limana giriş çıkışta sorun yaşamamaları için yeni bir düzenleme yaptı.

Buna göre, Balıkçı barınağının Merkez cami yönü  giriş çıkışındaki kapan kaldırıldı ve bu yön sadece balıkçı kamyonlarının indi bindi yapmalarına tahsis edilerek özel araçların girişine kapatılarak mevcut otopark ise vatandaşların kullanımına sunuldu.Limanın yanı başında bulunan çocuk parkının mevcut araçotoparkı ile vatandaşların kullanımına sunulurken,Merkez cami yönünden otoparka gelen araçlar, Cumhuriyet meydanındaki girişe yönlendiriliyor.

Akçakoca Belediyesi Zabıta ekipleri, otoparka giren sürücülerin araçlarını daha düzenli yapmaları ve sıkışıklığa neden olmamaları için, park içinde dubala çalışması yaptı. Liman içinde yapılan yeni düzenleme tamamlandığında, araçların barınak içindeki otoparka  giriş ve çıkışları daha da rahatlamış olacak.

Yorumlar

Yorumlar
Zabita ve trafik sube sehir icindeki arac parkinida bi duzenlese yaya kaldirimlarindan inip arac yolunu kullaniyoruz.
cavit 4.12.2019 - 17:37:58
Bir defa oradaki otoparkı tümüyle kaldırmalısınız, Turizm biliyorum diyenler niye suskun.! Akçakoca'nın vitrinini otopark yapıp sonra Turizm hedefi olduğunu söylemek çok tezat.