Back To Top
Sporculara 40 kilo hamsi ikramı

Sporculara 40 kilo hamsi ikramı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.12.2019
Sporculara 40 kilo hamsi ikramı
- A +

 Akçakoca ilçesinde düzenlenen "1'inci Palamut Festivali ELO Satranç Turnuvası'nda", Belediye tarafından 40 kilo ızgara hamsi sporculara ikram edildi.  

 

Turnuvaya katılan sporculara Akçakoca Belediye başkanlığından bir jest geldi. 40 kilo hamsi kapalı otoparka kurulan dev ızgaralarda pişirildikten sonra sporculara ve onlara eşlik eden aile fertlerine ikram edildi.

 

 Hamsi ızgaranın başına geçen Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, sporculara kendi elleriyle balık servisi yaparak, bu konuda da çok maharetli olduğunu gösterdi.

 Başkan Yardımcısı Yılmaz, "Satranç turnuvası çok güzel şekilde geçiyor. Yaklaşık 40 kilo hamsi aldık. Minik çocuklara dağıtımını yaptık. Bu tür etkinlikleri belediye olarak katkılarımız devam edecek. Her yıl yapacağız. Gençlerimiz, çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlarla ilgili her türlü desteği vermeye hazırız. Bu yıl çok güzel geçti. Gençlerimize başarılar diliyoruz" dedi.

 

  Satranç Federasyonu Akçakoca İlçe temsilcisi Hayrettin Atban ise verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Okan Yanmaz'a teşekkür etti. (İHA)

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni