Back To Top
Adnan Yaman 3'üncü Kez Başkan Seçildi...

Adnan Yaman 3'üncü Kez Başkan Seçildi...

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.11.2019
Adnan Yaman 3'üncü Kez Başkan Seçildi...
- A +

 Akçakoca Kent Konseyi’nin genel kurulu yapıldı. Yapılan seçimler sonucunda tek aday olan Adnan Yaman 3’üncü kez daha Kent Konseyi başkanı oldu. Yapılan seçimler sonucunda 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşan yürütme kurulu netleşti.

Akçakoca Kent Konseyi’nin  genel kurulu bugün Akçakoca Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Kent Konseyi dönem başkanı Adnan  Yaman’nın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulu yönetecek divan kuruluna, Turan Lokumcu ve Derya Çolpan seçildi.

Kent konseyinin çalışma usulleri hakkında bilgi veren  Adnan Yaman’ın ardından kürsüye gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ‘Adnan beyin yeniden başkan olmasında ısrar edip destek sözü verdik. İnşallah Akçakoca’nın geleceğine çok şey katacak. Her zaman maddi ve manevi olarak yanınızda olacağım’ dedi.

Yanmaz’ın konuşmasının ardından Dohaycan derneği eski başkanı Derya Çolpan, İYİ Parti ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum, Çuhallı Çarşısı Gönüllüleri Derneği Başkanı Zeki Aydın ve Türk Kızılayı Akçakoca şube başkanı Özkan Öztürk’ün yaptıkları konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

Yapılan seçimler sonucunda tek aday olan Adnan Yaman üçüncü kez Kent Konseyi başkanı olurken, 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşan yürütme kuruluna şu isimler seçildi:

KENT KONSEYİ BAŞKANI: ADNAN YAMAN

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Fatma Eker, Haydar Akın, Mehmet Alev, Mustafa Oktay, Mustafa Turna, Sümer Keser, Rıza Çakar

Yorumlar

Yorumlar
Attila Ataç 2.12.2019 - 09:18:40
Hayırlı olsun...Sivil toplum örgütlerinin başarısı önemli...Okan Başkanı da tebrik ve taktir ediyorum desteği için....
Adı var kendileri ortada yok .Akçakocamıza artıları ne olacak .Laf olsun torba dolsun
recep horoz 30.11.2019 - 20:25:54
bu konsey halkın yararına ne yapmış.örneğin suya yüzde 50 fahiş zam yapıldığında hiç sesini çıkarmış mı.bence bu konseyin adı FUZLİ İŞLER KONSEYİ olarak değişmeli.yanmaz maddi manevi destek sözü vermiş.manevisini anladık da hangi maddi desteği vereceğini anlayamadık.belediye maaş ödemekten aciz bir de bunlara yardım edecek.yersen.kelin merhemi olsa başına sürer.dedim ya fuzuli işler konseyi.
ali kemal 30.11.2019 - 19:38:02
bilmem kim 3.kez başkan seçilmiş vuuuuuu.bilmem kimler de yürütme kuruluna seçilmiş.vuuuuu habere bak.ya 30 kere seçilseler ne olur.bunlar ne iş yapar.HİÇ.ya arkadaş ağzımı bozacam şimdi LA YÜRÜYÜN GİDİN İŞİNİZE HADİ YALLAH...
h.cumur 30.11.2019 - 19:26:25
ya siz hep kent konseyi olsanız ne olur.boş gezenin boş kalfaları. kime ne faydanız olur. bi gülesim geldi.bunlara gülmeye bile degmez.