Back To Top

SAPIK DEDEYE 33 YIL AĞIR CEZA!

SAPIK DEDEYE 33 YIL AĞIR CEZA!

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.11.2019
SAPIK DEDEYE 33 YIL AĞIR CEZA!
- A +

 Bolu’da, 13 yaşındaki kız torununa içki içirdikten sonra cinsel istismarda bulunan 59 yaşındaki Fettah G., 33 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 bolununhaberi.com'da yer alan habere göre;  Bolu’da lise öğrencisi olan Z.T. (17), 13 yaşındayken dedesi Fettah G.’nin kendisine içki içirdikten sonra defalarca cinsel istismarda bulunduğunu ailesine anlattı. Kızlarıyla birlikte cumhuriyet savcılığına giden aile, Fettah G.’den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan dede Fettah G., emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“Alkolle sakinleştirmeye çalıştım”

Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde,  'Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'Sağlık için tehlikeli madde temin etme, 'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan tutuklu yargılanan Fettah G., karar duruşmasında hakim karşısına çıktı.   “Alkolle sakinleştirmeye çalıştım” Son duruşmada kendisini savunan Fettah G., “Torunumun psikolojik sorunları vardı. Bu yüzden kendisine alkol vererek onu sakinleştirmeye çalıştım. Kesinlikle onunla ilişkiye girmedim, dudaklarından öpmedim. Tek amacım torunuma yardım etmekti” dedi.

“Dedem beni hep tehdit etti”

Duruşmada yaşadıklarını anlatan Z.T., “Dedem beni hep kandırdı. Sürekli olarak içki içirtip benimle ilişkiye girdi. Ayrıca yıllarca bu anları hiç unutamadım. Korkumdan kimselere bir şey diyemedim. Dedem beni hep tehdit etti. Psikolojim her geçen gün bozuluyordu ve durumu aileme anlattım” şeklinde konuştu.

Torununa alkol içirmiş

Mahkeme heyeti, cinsel istismar olayını birden fazla kez gerçekleştirdiği kanaatine vardığı Fettah G. hakkında 'çocuğun zincirleme şekilde nitelikli cinsel istismarı' suçundan 30 yıl, 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan 3 yıl, küçük yaştaki çocuğa alkol içirme suçundan ise 7 ay hapis cezası olmak üzere toplam 33 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Allah sizi ıslah etsin. Bu adam ateslere atılıp yakılmalı pislik Allahım nereye gıdıyor bizim insanlıgımız