Back To Top
Albayrak... CHP'de değişim zamanı...

Albayrak... CHP'de değişim zamanı...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.11.2019
Albayrak... CHP'de değişim zamanı...
- A +

 Akçakoca eski Belediye Başkanı Fikret Albayrak, geçtiğimiz hafta sonu yapılan  delege seçimleri sonrasında yaşanan ve yerel basında yer alan haberlerle  ilgili olarak sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaptı.

Yaşanan tartışmaların  CHP’de artık değişimin vaktinin geldiğine işaret olduğunu söyleyen Albayrak, ilk yerel seçimlerde belediye başkanlığını yeniden kazanacaklarını söyledi.

ALBAYRAK YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞUNLARI SÖYLEDİ…

Çok sevgili Akçakocalı hemşerilerim ve saygıdeğer Cumhuriyet Halk Partililer. Aslında bu konu hakkında konuşmayı veya açıklama yapmayı düşünmüyor ve gerek duymuyordum. Ancak son birkaç gündür CHP delege seçimlerinde kendimle alakalı bir çok yanlış yazı, yalan haber ve dedikodular sınırı aştığı için bu açıklamayı yapmayı hissettim.

1- Ben 2003 yılından itibaren herhangi bir listeden delege seçiminde aday olmak istemedim ve ADAYDA OLMADIM.

2- Son delege seçimlerine 24.11.219 hiçbir listeden aday olmayacağımı gelen tekliflere rağmen bizzat kendim geri çevirdim.

3- Delege seçim kampanyası süresince tarafsız olmak için AKÇAKOCA da bulunmadım. Bu süreçte telefonla gelen aramalara bile tarafsız olduğumu belirttim.

4- Seçimden 2 gün önce Akçakoca’ya geldim parti üyesi olarak gittim her üye gibi oyunu kullandım

5- Delege seçimi günü saat 14.30da bilgimin dışında bir listeden delege adayı olduğumu gördüm. Bu delege adaylığımı kendim bilmediğim gibi parti üyelerimizin % 95 ninde haberi yoktu.

6-Delege seçimleri sonucunda benim olduğum liste 33 oy aldı bende şahsım olarak aynı 33 oyu aldım. Söylenildiği ve konuşulduğu gibi listede ismimin üzerinde herhangi bir çizik yoktu. Fakat bu olay parti içerisinden bir kaç kendini bilmez zavallı kişiler tarafından yalan yanlış söylemlerle basına servis edilmiştir.

Sonuç olarak bu delege seçimleri şunu gösterdi ki artık AKÇAKOCA Cumhuriyet Halk Partisi'nde değişim zamanı gelmiştir. Partiyi kendinin sananların kenara çekilip partiyi genç jenerasyona bırakma zamanı gelmiştir.

CHP AKÇAKOCA da bu büyük kabuk değişimini başarırsa Düzce ilinden vekil çıkaracak ilk belediye seçiminde kazanacak gücü kuvveti kendinde bulacaktır.

Saygılarla

Fikret ALBAYRAK

Yorumlar

Yorumlar
ÇUHALLILI 26.11.2019 - 23:28:58
Ne deyyon Fiko boyunun ölçüsünü almadın mı sen memleketi bitirdin ya sen yapılan imar değişikliği ile betona çevirdin güzelim memleketi çuhallı sahilindeki insanların vebalini nasıl taşıyacan başkan dediğin kendisi vatandaşa örnek olur oturduğun binanın teras katı nedir var mı böyle birşey sen nasıl imara aykırı teras yaparsın senin kapasiten bu kadar artık bundan böyle gölge etme istersen
yeni