Back To Top

Avnican’dan Geriye Bu Kareler Kaldı…

Avnican’dan Geriye Bu Kareler Kaldı…

 - 10 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.11.2019
Avnican’dan Geriye Bu Kareler Kaldı…
- A +

 Akçakoca’da, kaldığı pansiyonda atkıyla kendisini kalorifer borusuna asarak yaşamına son veren 19 yaşındaki Düzce  üniversitesi öğrencisi, Avnican Bilgen, Salı günü Ankara’da toprağa veriliyor.

 

Otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından, sosyal medya hesabından oğlu ile birlikte Akçakoca Balıkçı Barınağında çektiği fotoğrafı paylaşan ve üzerine “ Ağlayarak getirdiğim Akçakoca’dan ağlayarak geri götürüyorum” diye feryat eden babanın paylaşımı yürekleri dağladı.

Olay, akşam saatlerinde, Osmaniye Mahallesi'ndeki pansiyonda meydana geldi. Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda 1'inci sınıf öğrencisi Avnican Bilgen'den haber alamayan ailesi, gencin bir süredir kaldığı pansiyonun işletmecilerine ulaşıp, durumu bildirdi.

KALORİFER BORUSUNA ASILI HALDE BULDULAR

Görevliler, Avnican Bilgen'in odasının kapısını çaldı ancak açan olmadı. Bunun üzerine pansiyon çalışanları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polisin eşliğinde kapı açıldı. Avnican Bilgen  atkıyla kalorifer borusuna asılı hareketsiz halde bulundu. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Avnican Bilgen'in cesedi, otopsi için Düzce Üniversitesi Araştırma hastanesine  morguna kaldırıldı.

YAKTIN BİZİ İLK GÖZ AĞRIMIZ

Ölüm haberini alır almaz Akçakoca’ya gelen Avnican Bilgen’in babası, sosyal medyada yaptığı paylaşımda,; “ Yaktın yıktın bizi ilk göz ağrımız mekânın cennet olsun Avnican BILGEN paşam” yorumunda bulundu.

CENAZE TÖRENİ SALI GÜNÜ

Aile kaynaklarından alınan bilgiye göre,  Avnican Bilgen Cenazesi Yarın (26.11.2019 Salı) Pursaklar Saray Mahallesi Merkez Camisinde Öğlen Namazına Müteakiben Pursaklar Saray Mezarlığına Defnedilecektir. Denildi.

Avnican Bilgen'in Ankaragücü taraftarı olduğu öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Ymh 12/24/2019 -
Ulan angarali o adını kullandığın şehirde top ederim seni piçin oğlu adını açık yazsana hadi
h.cumur 27.11.2019 - 23:09:44
fatih efendi Allah sabırlar versin.fakat acı ne kadar büyük olsada bu forumda kimseye şerefsiz diye hitap edemezsin.haddini bil.ayrıca bu hakaretin yayınlanması da düşündürücü.ben angaralının avukatı değilim.adamın hakareti yok.başka bir konuya dikkat çekmek istemiş.anlayan anladı zaten.
ali kemal 27.11.2019 - 23:00:59
acılar insanı isyana sürüklememeli.ya sabır.Allah ailesine sabırlar versin.
Akçakocalılar başlı başına intihar sebebi.
Ulan angarali denen dengesiz ben enistesiyim insan ol o yorumunu kaldir sana mi kaldi serefsiz
öz akçakocalı 27.11.2019 - 07:22:25
kolay değil.acı bir olay.Allah yakınlarına sabır versin.lakin, ölünün arkasından konuşurken de ne söylediğimize dikkat etmemiz lazım. Allaha isyan manasına gelebilecek sözlerden kaçınmak gerekir.ANGARALI rumuzuyla yazan kişi de bunu demek istedi sanırım. acıyı tabiki anlıyoruz, ancak bilen-bilmeyen ahkam kesiyor.
MEKANIN CENNET OLSUN GÜZEL İNSAN.
Ankaralı kullanıcısı,burdan sözüm sana biz acı çekiyoruz burda evlat acısı çekmeyen benim abimin acısını anlayamaz gelip de burda laga luga yapma şuursuz!
Angaralı sen ne diyorsun insanların acısı var acısıııı sen hala mantık arıyorsun belli ki bugüne kadar hiç bir kayıp, acı yaşamamışsın Allah seni islah etsin
angaralı 26.11.2019 - 08:07:59
ölüm sana yakışmadı ne demek..o zaman kimse yakınına ölümü yakıştıramaz..böyle cahillik olurmu..ağzından çıkanı kulağın duyuyormu.. ayrıca Allah senin canını alacağına benimkini alsaydı ne demek..Allah kimin canını alacağını kime soracak..ayrıca canına kıyan kendisi..Allah kimseyi şaşırtıp böyle bir duruma düşürmesin..