Back To Top

Delege seçilemeyen Albayrak'tan, ' zavallılar' yorumu...

Delege seçilemeyen Albayrak'tan, ' zavallılar' yorumu...

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.11.2019
Delege seçilemeyen Albayrak'tan, ' zavallılar' yorumu...
- A +

CHP’de sular durulmuyor.

Delege seçilemeyen Fikret Albayrak, isyan bayrağını çekti.

Pazar günü yapılan CHP Akçakoca İlçe Örgütü delege seçimlerinde, Osmaniye mahallesinde ki parti üyelerinden çizik yiyen Akçakoca Belediyesi eski başkanı Fikret Albayrak’tan manidar paylaşım.

CHP’ye zarar verdiğini iddia kişilere, “ Partimize zarar veren zavallılar” diye seslenen Albayrak, “ biliniz ki, ayağınıza kurşun sıktınız. Göreceksiniz”  değerlendirmesinde bulundu.

Fikret Albayrak’ın kimi ya da kimleri kastettiği CHP kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Yorumlar

Yorumlar
VATANDAŞ 25.11.2019 - 18:04:36
Sayın Albayrak ne bekliyordun ki Çuhallıda insanları arsalarını yok pahasına kamulaştırdın.Faturasını gördün .Yemenici geldi Turkuaza rant sağladı o da boyunun ölçüsünü aldı.Sayın Yanmaz öyle seçim vadiyle 10 kişiyi memnun edecem diye güzelim sahili taksicilere peşkeş çekti halkın tepkisini aldı zamanı gelince Çuhallı halkı osmaniye halkı gereken cevabı verecektir.Tıpkı öncekilere verdiği gibi
Ali 11/25/2019 -
Bir dönem belediye başkanlığı iki donem.adayliginda da azımsanmayacak oy alan kişiyi delege seçiminde dışlamak komik olmuş. Halktan uzak ilçe teşkilatının sonuçları bunlar.
ÇUHALLILI 25.11.2019 - 15:33:41
Bu memlekete en büyük ihaneti yapan kim imara açıp Akçakocamızın betona teslim edilmesine sebep olan kim 3 katları 5 kata 5 katları 7 kata kot farkı diyerek çıkaran şehri çirkinleştiren kim Belediye başkanı olan kişi vatandaşa örnek olmalıdır oturduğun binanın teras katına bakın Allah aşkına böyle birşey var mı ne kadar kötü bir görünüm imara aykırı teras kapatmalar ne bekliyordun ki Albayrak çuhallı plajında adaletli davrandın mı milletin arsalarını evlerini yok pahasına istimlak ettin sadece 2 kişiye rant sağladın hak hukuk adalet senin nerende burnundan kıl aldırmıyordun koyu CHP liler bile sana oy vermedi.Etme bulma dünyası senin bu seçimde aday olman bile yanlıştı.
OSMANİYELİ 25.11.2019 - 14:58:03
EEE gecmişteki hurmalar gün gelir .... kurcalar, kırdıgın onca insanın ahı var üstünde, secmen zamanında seni vezir etti şimdide rezil