Back To Top

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ AKÇAKOCA'DA İNTİHAR ETTİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ AKÇAKOCA'DA İNTİHAR ETTİ

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.11.2019
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ AKÇAKOCA'DA İNTİHAR ETTİ
- A +

 Ankara'dan Akçakoca'ya Üniversite öğrenimi için gelen Avni Can Bilgen adlı gencin Osmaniye Mahallesi Çuhallı Çarşısı İstiklal Caddesinde kaldığı bir apart dairede kendisini doğalgaz borusuna asarak intihar ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; Üniversite öğrencisi gençten 3 gündür haber alınamıyordu. Oğullarından haber alamayan aile gencin kaldığı apart pansiyonu arayarak kendisine ulaşılması için yardım istedi.

Apart pansiyon yöneticilerinin ailenin isteği üzerine polis nezaretinde gencin kaldığı odayı açtırdığı ve genç üniversitelinin kaldığı odanın içinden geçen doğalgaz borusuna kendisini iple asarak intihar ettiği öğrenildi.

Yapılan ilk incelemeye göre genç üniversitelinin  3 gün önce kendisini astığı zannediliyor. Avni Can Bilgen'nin olay Yeri İnceleme ekiplerinin ve savcının yapacağı tespitten sonra otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırılacağı öğenildi. HABER ÖZHAN KIZILTAN

Yorumlar

Yorumlar
Angaralı denen cahil, adamın acısı var ne yazmışsa yazmış şuan adamın acısını anlayabiliyor musun empati yapabiliyor musun tabikide hayır. Asıl şaşkın sensin bencil herif oturduğun klavyenin basından fetva mı veriyorsun. İnsan ol önce acılı insanları yargılayacağına Allah rahmet eylesin demeyi öğren, rezil.