Back To Top

Akçakoca Belediyesinde Maaş Krizi!

Akçakoca Belediyesinde Maaş Krizi!

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.11.2019
Akçakoca Belediyesinde Maaş Krizi!
- A +

 İçinde bulunduğu mali krize rağmen 8 aydır çalışanların maaşını düzenli olarak ödeyen Akçakoca Belediyesi’nde maaş krizi gündemde. Belediye de çalışan bazı işçilerin Kasım ayı maaşlarını hala alamadıkları öğrenildi.

Büyük bir mali krizle karşı karşıya kalan Akçakoca Belediyesi, çalışanlarının maaşını ödemekte zorlanıyor. Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, Kasım ayı maaş krizinin birkaç gün içinde aşılacağı öğrenilirken, esas krizin birkaç ay sona yeni yılla birlikte başlayacağı ileri sürüldü.

Bildiği gibi, göreve geldiği ilk ay çalışanların maaşını cebinden ödeyen Başkan Yanmaz, 8 aydır belediye personelinin maaş ve ikramiyelerinde hiçbir kısıntıya gitmemişti.

BÜYÜK KRİZ YENİ YILDA

Yeni yılla birlikte, geçmiş dönemlerden kalan  İller Bankası’na olan borçların, Akçakoca Belediyesine aktarılan paralardan kesileceğini belirten belediye yetkilileri, merkezi hükümetin belediye borçlarında yeni bir düzenlemeye gitmemesi durumunda, bütün belediyelerin maaş ve piyasa borçlarını ödemekte güçlük yaşayacağını iddiasında bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Ağlama akçakoca bu senin seçimin yerel seçimlerde akçakoca gerçekten çok yanlış seçim yaptı seçildiği günden beri hiç bir iş yapamayan sayın okan yanmaz başkan seçildiğinede pişman oldu tarih sayın okan yanmazı gelmiş geçmiş merhum mehmet gündüzden sonra en beceriksiz belediye başkanı olarak anacaktır
Yorumlar diye sayfa açmışsınız lakin yapılan yorumları yayınlamıyorsunuz.Şeffaf olun eleştirilere açık olun ki doğru yol bulunsun birilerini üzmeyelim diye yayıncılık yapılmaz o zaman haber değeriniz olmaz kendiniz çalar kendiniz oynarsınız
BATTI BELEDİYE 18.11.2019 - 19:11:11
BELEDİYE BATTI MI DEMEK İSTİYOR SUNUZ?
okuyucu 18.11.2019 - 16:59:16
meclis üyelerine zam yapın.aldıkları para az
okuyucu 18.11.2019 - 16:59:16
meclis üyelerine zam yapın.aldıkları para az
h.cumur 18.11.2019 - 16:21:23
bu daha iyi günler....önümüzdeki yıl sadece belediye degil tüm akçakocanın çekecegi sıkıntıları görecegiz...eee biz dedik zamanında yapmayın etmeyin....dinletemedik...aglayın şimdi oturup da biz ne yaptık diye...nazmi ciloglu nu da böyle yemişti bu halk...kim ne ederse kendine eder.