Back To Top
KİŞİYE ÖZEL TASARIM YAPILABİLİYOR

KİŞİYE ÖZEL TASARIM YAPILABİLİYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.11.2019
KİŞİYE ÖZEL TASARIM YAPILABİLİYOR
- A +

 Düzce’de 2008’de hizmete giren ve satış mağazası olarak yeni yerine geçen Jineps Atölye 2008’nin açılışı yapıldı. Açılan atölyede kişinin isteğine göre özel tasarım yapılabiliyor. Kültür Mahallesi, Namık Kemal Sokak’ta düzenlenen açılış programına, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve çok sayıda davetli katıldı. Dualar edildikten sonra protokol tarafından atölyenin açılışı yapıldı. Açılışın ardından atölye, davetliler tarafından gezildi.

 

Jineps Atölye sahipleri Emel Ozan ve Rahşan Saniye Altınışık da açılışın ardından Oxijen Medya’ya yaptıkları özel açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“2008 yılında tamamen kendi imkanlarımızla bu atölyede faaliyetlerde başlamıştık. Şimdi de satışları yapmak ve halkla iç içe olabilmek amacıyla burayı açtık. Burada tamamen vatandaşların isteğine göre hediyelik eşya, aksesuar gibi ürünleri el emeğiyle yapabiliyoruz. Buraya gelenler ürünlerin el ürünü olması nedeniyle fiyat konusunda tereddüt yaşıyor ama fiyatlarımızı duyduklarında şaşırıyorlar. Biz çöp kalıntılarından bile bir şeyler üretebileceğimizden herkesin kesesine göre satış yapabiliyoruz. Herkesi atölyemize davet ediyoruz.”

Açılışı yapılan Jineps Atölye 2008’de hediyelik eşyadan, saate, seramik ürünlerden ahşap işlemelere kadar çok sayıda ürün yer alıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni