Back To Top
BİR NEBZEDE OLSA DESTEK OLMAK İSTEDİK

BİR NEBZEDE OLSA DESTEK OLMAK İSTEDİK

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.11.2019
BİR NEBZEDE OLSA DESTEK OLMAK İSTEDİK
- A +

 17-18 Temmuz tarihinde yaşanan sel felaketinin izlerini kaldırmak ve bu felaketi yaşayanlara moral vermek amacı ile Muaythai ve Rafting Milli takım Antrenörleri ve Sporcuları burada bulunan çocuklara ve halka bu acıları unutturmak için buraya giderek gösteriler yaptılar ve Çeşitli hediyeler dağıttılar.

 

Milli sporculardan selde zarar gören öğrencilere moral Muaythai ve Rafting Milli Takımı'nın antrenörleri ile sporcuları, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 17-18 Temmuz'da meydana gelen sel felaketinden etkilenen öğrencilere moral etkinliği düzenledi. Millî antrenörler ve sporcular, sel felaketinden en çok etkilenen Uğurlu İlk ve Orta Okulu'nda öğrenim gören öğrencilere okul bahçesinde gösteri sundu, onlara spor ekipmanları dağıttılar.

Muaythai Milli Takım Antrenörü Muhammet Bişgin, yaptığı açıklamada, sel mağdurlarının acılarını bir nebze de olsa hafifletmek amacıyla etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti. Bişgin, "Gençlerle birlikte olduğumuzu gösterelim, onların acısını paylaşalım istedik. Bizler sporcular, antrenörler. Onların da ellerinden tutacağız. Burada onlara hem spor alanında yol göstermek hem de onların mutluluklarına ortak olmak istedik." Allah bir daha böyle bir acıyı hiç kimseye yaşatmasın dedi.

Rafting Milli Takım ve Düzce Rafting Takımı Antrenörü Birol Tepe, toplumsal sorumluluklarının farkında olmaları gerektiğini anlattı. Birol Tepe Can kayıplarının 3-5 ay konuşulup unutulmaması gerektiğini dile getiren "Geleceğimizin teminatı gençler olduğu için onların psikolojisini düşünerek, 'Onlara güzel bir gün yaşatalım.' dedik. Memleketimize, Düzce'mize faydalı nasıl bir genç olabilirler onun düşüncesiyle geldik. Onların acılarını geçte olsa paylaşmak ve onlara moral vermek için bu etkinliği yaptık bunun için katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

BİR NEBZEDE OLSA DESTEK OLMAK İSTEDİK.

17-18 Temmuz sel felaketini yaşayanlara geçte olsa bir şeyler verebilmek onların morallerini yükseltmek için buraya geldiklerini ifade eden Hardline   Firma Sorumlusu Zeynep Hatipoğlu ve Mustafa Aşanbay Allah hiç kimseye böle bir acıyı yaşatmasın bizlerde karınca kararınca  çeşitli hediyeler getirdik.  150 öğrenciye Spor ekipmanları  Çanta ,havlu, suluk, şapka ve kırtasiye ekipmanları ,ile dolu çantaları çocuklara dağıttık mutluluklarına bir nebze olsa ortak olmak böyle güzel ve duyarlı organizasyona destek olmak firmamız ve bizler adına mutluluktur verici bir olay ayrıca sel felaketinin izlerinin hala görüldüğü bu bölgedeki tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu organizasyona vesile olanlara  çok teşekkür ediyoruz Allah bir daha böylesine büyük acılar yaşatmasın dediler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni