Back To Top

FACTORY ARENA projesine ONAY çıktı

FACTORY ARENA projesine ONAY çıktı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.11.2019
FACTORY ARENA projesine ONAY çıktı
- A +

Ayazlı mahallesi sapak mevkiinde kiraladığı eski bir imalathaneyi, kongre ve  eğlence merkezine dönüştürmek için çalışma başlatan Cali Hakan Direk, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile görüştü.

Projenin detayları hakkında Okan Yanmaz’a sunum yapan Direk, Başkan Yanmaz’dan olur aldı.

Haftada ortalama 2500 kişiyi Akçakoca’ya çekecek, Ünlü isimler, ünlü dj ler, Tiyatro grupları, Kongre turizmi çok farklı sosyal aktivitelere imza atmak isteyen Direk, Factory Arena performans sahnesinde büyük küçük her kesim kendine yer bulacağını söyledi.

Belediye meclis üyesi Şenol Yazgan’ın da hazır bulunduğu görüşme sonrası açıklama yapan Cali Hakan Direk, “ Gerek konumu gereği, müzik sesinden kişilerin rahatsız olmaması. Gerek Şehre Ünlü isimlerle haftada ortalama 2500 kişiyi çekme hedefi olan. Gerek kaliteli eğlenceyi ucuza sunma hedefi olan. Gerek Zonguldak, Düzce, Bolu, Sakarya gibi illerinde gerek sivil halk, gerek öğrenci potansiyelini Akçakoca' ya çekmek adına olan projeye, yasal çerçeveler içerisinde, onay veren Başkanımız M .Okan Yanmaz abime ve Şenol Yazgan amcama Teşekkürlerimi sunuyorum. Geriye Emniyet ve Kaymakamlık görüşleri kaldı “ ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Çok komiksiniz! Adam seçim boyu Okan Bey'e yattı, ona onay çıkmayacak da bana mı çıkacak? Hele kendisine muhalefet olan birine onay gereksin, bakın ne oluyor.