Back To Top

Numan Çubuk Ateş Püskürdü....

Numan Çubuk Ateş Püskürdü....

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.11.2019
Numan Çubuk Ateş Püskürdü....
- A +

Rahatsızlığından ötürü tam kapasite ile çalışamayan  diş hekimi haberinde suskunluğa gömülen ilçe Sağlık Müdürü Dr. Numan Çabuk, hastane acil servisinde dolaşan köpek haberleri üzerine suskunluğunu bozarak cevap verdi.

Yazı bir açıklama yapmakla yetinen Çabuk, hastane koridorlarında dolaşan köpeklerin, görevlilerin bir anlık dalgınlığı ile içeri girdiğini söyledi.

 Çubuk şunları söyledi; " Görevli arkadaşlarımızın bir anlık dalgınlığından yararlanan bir hayvanın koridora girmesi ne bir güvenlik ihlaline, ne de hastanenin genel hijyen kurallarına zarar vermektedir. Bahsedildiği gibi sağlığı tehdit edebilecek bir durum söz konusu değildir" ifadelerinde bulundu. Çabuk, bu tür haberlerin Akçakoca Devlet Hastanesine zarar verdiğini söyledi.

Şahsı ve hastaneyle ilgili yapılan haberleri, gazetecilere para koklatmadığı için yapıldığı  imasında bulunan Numan Çabuk,  “Delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkartamamış” demekle yetindi.

Çabuk son olarak, " İlçemizdeki sağlık kurumlarının fiziki eksiklikleri ve personel sorunları İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’MÜZ tarafından hassasiyetle takip edilmekle birlikte, bakanlığımızın tüm imkanları il genelinde en üst düzeyde kullanılmaya gayret edilmektedir.i" fadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
cuhallı 13.11.2019 - 09:16:07
yav git hele yaa hastaneyi pastane gibi yönetiyorsunuz ne cıkarsa
hastane görevlisi 13.11.2019 - 08:33:42
hadi ordan numan