Back To Top

5 mahallenin suyu kesilecek

5 mahallenin suyu kesilecek

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.11.2019
5 mahallenin suyu kesilecek
- A +

Akçakoca Belediyesi, Çay köprüsünde yapılcak çelik boru çalışması nedeniyle Akçakoca'nın Batı yakasında buluna 5 mahallenin suyunun kesileceğini söyledi.

 Yapıalan açıklamada; " Çay Köprüsü üzerinde bulunan  içme suyu ishale hatları çelik boru geçişi bağlantılarında son aşamaya gelindi.

İlçemiz Yukarı Mahalle ,Yeni Mahalle, Hacı Yusuflar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Orhangazi Mahallelerinin içme suyu ihtiyacının karşıladığı Arabacı köyünde bulunan 1500 metreküplük deponun çıkış hattı olan,  316'lık ana borunun  yeni yapılmakta olan Çay Köprüsü üzerinde 25 metrelik çelik boru bağlantısı çalışmaları nedeni ile,   13 Kasım 2019 çarşamba (yarın) saat 08:30 itibari ile 5 mahallemizde su kesintisi yaşanacaktır. Bağlantı işlemlerinin en kısa sürede tamamlanıp gün içerisinde tekrar su verilecektir. Vatandaşlarımızın su kesintisine karşı tedbirli olmaları önemle rica olunur." denildi.

Yorumlar

Yorumlar
Sizin yapacağınız iş bu kadar olur. Haftanın 2 günü su mu kesilir? Suda devamlı kesinti yapıyor, ama mesele paraya gelince zamlı alıyorsunuz. Yazık!