Back To Top
MİLLİ SPORCUMUZ İKİNCİ OLDU

MİLLİ SPORCUMUZ İKİNCİ OLDU

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.11.2019
MİLLİ SPORCUMUZ İKİNCİ OLDU
- A +

 Kocaeli Büyük Şehir Belediyesinin Geleneksel olarak her yıl yaptığı ve Türkiye Avcılık ve Atıcılık fedrasyonunun Yıllık faaliyet programında bulunan Şampiyonaya üç sporcu ile katıldık. Bu üç sporcudan biri olan Milli sporcumuz Servet Sivrikaya her gittiği şampiyonada olduğu gibi Düzce’yi en iyi şekilde temsil ederek Gümüş Madalya ile Düzce’ye döndü.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından " 3. Atıcılık Trap Şampiyonası" düzenlendi. Şampiyona öncesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 81'inci ölüm yıl dönümü nedeni ile sporcular tarafında saygı atışı yapıldı. 3 kategoride düzenlenen şampiyonada Mücadele eden milli sporcumuz büyük mücadelenin ardından  şampiyonluğu çok az bir farkla kaybederek ikinci oldu. Üçüncülüğü ise Yazuz İlnam kazandı.

 Büyük Erkeklerde geçen yılın şampiyonu KBB Kağıtspor’lu milli sporcu Murat İlbil’gi birinci oldu. İkinciliği Düzce ilini temsil eden milli sporcumuz Servet Sivrika’ya kazandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Derince’deki Sporcu Kamp Eğitim Merkezi ve Atış Poligon’unda gerçekleştirilen şampiyonaya Düzce ilinden üç sporcu katıldı. Millî sporcumuz Servet Sivrikaya girdiği bu yarışta çok iyi mücadele etti rakibi ile kıyasıya bir mücadeleye giren Milli sporcumuz ev sahibi sporcusu Murat İlbilgi ile girdiği yarışı kıl payı denilecek kadar az bir farkla rakibine kaptırdı ve ikinci oldu diğer sporcularımız ise dereceye giremediler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni