Back To Top
Her Hafta 2500 kişiyi Akçakoca’ya Gelecek...

Her Hafta 2500 kişiyi Akçakoca’ya Gelecek...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.11.2019
Her Hafta 2500 kişiyi Akçakoca’ya Gelecek...
- A +

 31 mart belediye başkanlığı seçimlerinde, Akçakoca’dan bağımsız belediye başkan adayı olan Cali Hakan Direk, haftada ortalama 2500 kişiyi Akçakoca’ya çekecek projeye imza atmak için kolları sıvadı.

Osmaniye mahallesinde kiraladığı eski bir imalathaneyi, kongre ve  eğlence merkezine dönüştürmek için çalışma başlatan Direk, mal sahipleriyle anlaştığını ve belediye başkanı Okan Yanmaz ile yasla süreci başlatmak için görüşme yapacağını söyledi.

“Factory Arena” adını verdiği projesi için açıklama yapan Hakan Direk,

“ Kiralama konusunda anlaşmaya vardım, yer sahipleri ile. Ailecek eğlenebileceğiniz sevimli bir yer haline gelecek inşallah.

Haftada ortalama 2500 kişiyi Akçakoca’ya çekecek, Ünlü isimler, ünlü dj ler, Tiyatro grupları, Kongre turizmi, v.b gibi,Factory Arena performans hall sahnesinde büyük küçük her kesim kendine yer bulacak, sevgi bulacak.

Sırada belediyedeki yasal işlemler var. Başkanı bekliyorum... Saygılarımla.” İfadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Selamlar öncelikle Beyefendi, ben kimseye boyun eymem yaradandan başka. Bu bir. İkincisi Yatırım yapıcam, Yalova kaymakamı ile mı görüşeceğim. Bu iki... Sizin hayaliniz, gıybet benim hayalim akçakocaya faydalı işler yapmak. Bu da üç... Onlar sizin kirli düşünceniz. Benimle ilgilisi yok. Saygılarımla
GüZel bir proje ama sinemada olsa süper olur Düzce ye veya başka şehirlere gitmez Akçakoca lı
Seçimlerde neden Cüneyt Bey'in oylarını bölüp Okan Bey'e yattığı belli oldu. Birilerine verilmeyen ruhsatlar sana kolayca verilir rahat ol.
yeni