Back To Top

2 ayrı yer 2 ayrı olay..2 yaralı...

2 ayrı yer 2 ayrı olay..2 yaralı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.11.2019
2 ayrı yer 2 ayrı olay..2 yaralı...
- A +

 Düzce merkez Kalıcı Konutlarda bıçakla iki kişi yaralanırken, Konuralp bölgesinde de bir mekanın silahla taranması sonrası 2 kişi silahla vurularak yaralandı.

Yaşanan 2 ayrı olay 23.30 sıralarında meydana geldi. İlk olay Kalıcı Konutlarda bulunan DÜZPAŞ market önünde yaşandı. Edinilen bilgilere göre 6 kişilik grup arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma sonrasında şahıslardan birisi elinde ki bıçakla iki kişiye saldırdı. Şahıslardan biri kafatasına aldığı bıçak darbesi ile diğeri ise vücuduna aldığı bıçak darbeleri ile yaralandı. Grupta bulunan şahıslar göz altına alınırken yaralanan ve bıçağı kullanan şahısların kimliklerinin tespiti için çalışma başlatıldı.

Diğer olay ise Kalıcı Konutlarda yaşanan olaydan yarım saat sonra meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Konuralp Çiftepınarlar Mahallesi’nde bulunan Müdürün Yeri isimli eğlence mekanı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce silahla tarandı. Mermilerin isabet ettiği kişi yaralandı. Yaralılar 112 Acil Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Düzce Üniversitesi ve Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servislerine kaldırılarak tedavi altına alındılar. Burada da yaralanan ve silahla ateş kişi yada kişilerin kimliklerinin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.