Back To Top
BAHADIR SELÇUK SOKAK KÖPEĞİ SALDIRISINA UĞRADI...

BAHADIR SELÇUK SOKAK KÖPEĞİ SALDIRISINA UĞRADI...

 - 11 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.11.2019
BAHADIR SELÇUK SOKAK KÖPEĞİ SALDIRISINA UĞRADI...
- A +

 Akçakoca Arçelik bayii Bahadır Selçuk’a, sahipsiz sokak köpeği saldırdı. Saldırıyı ufak sıyrıkla atlattığını dile getiren Selçuk, sokak hayvanları meselesine çözüm bulunmasını istedi.

Akçakoca cemiyet hayatının renkli simalarından İşadamı Bahadır Selçuk’a Gülez pasajında sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Bacağını ısıran köpeğin dişini etinde hissettiğini söyleyen Selçuk, korkulacak bir şey olmadığını söylemekle birlikte, Hayvanlardan çok korkan insanlar ve çocuklar var, Bu yüzden lütfen hayvanlara insanları da hesaba katarak daha duyarlı sahip çıkılsın. Dedi.

Bahadır Selçuk yaşadığı olayla ilgili şu açıklamayı yaptı

“ Doğada bütün canlılar özeldir. Hayvan beslemek ve sevmek herkeste bulunmayan bir özelliktir. Ben hayvanlara ve hayvan severlere saygı duyuyorum, onlara ilgi gösterip sahip çıkıyorlar, bu çok güzel bir duygudur sanırım, fakat sahiplenmeyi de doğru şekilde yapmalılar ki diğer insanların canları acımasın bu şekilde değil daha duyarlı olmaları gerektiğini düşünüyorum. Az önce işyerimden çıktım otoparka giderken GÜLEZ pasajının çıkışında sürekli olarak bulunan köpeklerden biri bana saldırdı, hafif dişledi Allah’a şükürler olsun herhangi bir sakıncalı durumum yok, ancak bariz hissettim dişlerini etimde. Bu konu ile ilgili bir kaç kişiden de duymuştum bu tür saldırı durumlarını. Hayvanlardan çok korkan insanlar ve çocuklar var, bu olay onlardan birinin başına gelseydi üzerlerinde büyük bir travma etkisi yapardı eminin. Bu yüzden lütfen hayvanlara insanları da hesaba katarak daha duyarlı sahip çıkılsın.”

Yorumlar

Yorumlar
malum pasaj jurasic park gibi bi dinazor eksik,kimse o pasajdan geçmek istemiyor. bayanlar çok rahatsız oluyor.betonun üstünde köpek besleyen esnaf arkadaş köpeğe işkence yaptığının farkındamısın. ? toprak ve çimen koklayamayan hayvan saldırganlaşır. birçok kişi bu köpeklerin saldırısına uğradığını biliyoruz . bizzat şahit olduk. bahadır beye çok geçmiş olsun.haklı isyanına katılıyorum.
Arkadaşlar vatandaşa bir sokak köpeği tarafından saldırı yapılmıştır. Haklı olarak saldırıya uğrayan kişi konu ile ilgili düşüncelerini üslup lu bir şekilde sosyal medya da paylaşmıştır. Evet güzel Akçakoca mızda sokak hayvanları ile ilgili ciddi sorun vardır . Hep birlikte bu konu ilgili gerekli yerlere müracaat edip sorun çözülmelidir . Yukarıda ki yorumlar çözüm üretmek yerine yargılama yapmaktadır. Saldırıya uğrayan kişi hem.cocukluk arkadaşım hemde yıllardır çalıştığım yerin sahibidir . Haksız yargılama yapmadan yorum yaparsanız , saygı çerçevesinde konuyla ilgili çözümü yetkililer yapacaktır.
Habere yorum bırakan arkadaşlaradır sözlerim eğer bir probleminiz varsa birey olarak ismi kapalı yada takma isimli değil açık Aleni yaparsın ki sözlerinizin bir sonucu olsun böyle kapalı kapı arkasından konuşulmaz bir yerede varilmaz polemik yaratacak sözler sarfedecegimize bu konu ile ilgili çözüm üretecek fikirler sunmalıyız bence çocukluğum köpeklerin üzerinde geçti beni bilen bilir isirilmamin sayısını bilmiyorum. Bu tarz yorum bırakmadan önce kendinize şu soruyu sorun eğer bu kopek benim çocuğumu ısırsa veya saldırsaydı aynı düşüncelerde olurmuydunuz objektif olun lütfen. Asıl konu içinse şunu belirteyim eğer bir veya bir kaç hayvan beslemek isterse bir kişi alır himayesine ve kendı mülkü içersinde dilediği gibi bakar kimsede birşey diyemez öyle sokak ortasında önüne iki lokma yiyecek bırakmakla olmuyor malesef temizliği aşısı bakımı bunlarda var. Lütfen sorun yaratmak için değil sorun gidermek icin yorumlar yapalim daha faydali olacaktır. Huzurlu çatışmasız bir AKÇAKOCA ISTIYORUZ.
Bu kibirli arkadaş açıkça hayvan düşmanlığı yapıyor, buradan duyarlı vatandaşlarımıza sesleniyorum bu kibir sahibini ve işyerini boykot edelim alışverişimizi oradan yapmayalım bir de bi arkadaş yazmış aşı kartı nerede diye bende soruyorum nerede ...
Sizden almış olduğum, buzdolabını ilk yılında sorun çıkardı. Arkası sürekli buzlanma yapıyor. Memnun kalmadım ne yapayım Arçelik kötü bir markadır mı diyelim? Sizin algoritmanıza göre bu sonuç çıkıyor. Analitik düşünemezken bu kadar para kazanıyor olmanız bilimsel olarak imkansız.
Bir hayvansever olarak bu konuya acilen bi çözüm bulunmasini istiyorum.ben köpeklerden korkmuyorum ama eşim, oğlum, kizkardesim ve niceleri korkuyor.aksam ezanindan sonra çete gibi insanin etrafini çeviriyorlar.pazaryeri, çuhalli carsi meydani...etrafimda bu sikayeti dile getiren bi sürü insan var.
sevmeyi bilemedik nefes alan hiç bir canlıyı o kirli para kadar sevmeyi bilemedik..
Köpeğe çok üzüldüm.
Bahadır Bey , e geçmiş olsun fakat anlatımında çelişkiler var .Hafif dişlemek ne demek , köpek sizi ısırdı mı ısırma dı mı , ısırdıysa muhakkak aşı yaptırmışınız dır dünkü tarih ile aşı kartını sosyal medya dan paylaşırsanız size daha fazla inanacağız yoksa sokak hayvanlarına karşı yapılan bir iftira olacak .. dünkü tarihli aşı kartını paylaşmanızı bekliyoruz.
Hayvanlar özeldir, hayvanseverler güzeldir bla bla bla Fakat dedikten sonra fakattan öncekilerin bir anlamı kalmaz. Ne yapalım hayvanları beslemeyip, aç mı bırakalım? Boş boş konuşmayı bırakın rasyonel çözümler üretin.
çuhalılı 10.11.2019 - 13:26:21
köpekler örgütlendi ,toplu halde çete halinde hareket ediyorlar çuhalı çarşısında bıktık artık .havlamalardan arabaların arkasından koşturmalar . artık yeter daaaaaaaaa . neyse bahadır kardeşime geçmiş olsun ALLAH cc şifalar versin inşallah
yeni